• چهارشنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 986-2693-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گفتگو

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان خبر داد:

ثبت نام بیش از 280 هزار دانش آموز کردستانی برای سال تحصیلی جدید

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان گفت: براساس آخرین آمار 280 هزار و 827 دانش آموز دوره های تحصیلی مدارس دولتی و غیردولتی استان به صورت سیستمی در سامانه سناد ثبت نام کرده‌اند.

طالب محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان، اظهار کرد: تا پایان 16 شهریورماه 98 بیش از 94 درصد دانش آموزان استان برای سال تحصیلی جدید در سامانه سناد ثبت نام کرده‌اند.

وی در ادامه به ارائه گزارش آماری از روند ثبت نام دانش آموزان پرداخت و گفت: تاکنون در دوره ابتدایی 156 هزار و 339 دانش آموز واجد شرایط، در دوره اول متوسطه 66 هزار و 300 نفر، 9 هزار و 973 نفر نوآموز در دوره پیش دبستان و هزار و 280 دانش آموز در آموزش و پرورش استثنایی ثبت نام کرده‌اند.

محمدی تعداد دانش آموزان ثبت نامی در دوره متوسطه دوم را 46 هزار و 935 نفر اعلام کرد و افزود: با توجه به انجام فرآیند هدایت تحصیلی انتظار می‌رود که روند ثبت نام در این دوره تسریع یابد.

وی با بیان اینکه ثبت نام دانش آموزان برای سال تحصیلی 99-98 از خرداد ماه آغاز شده است، گفت: پیش بینی می‌شود امسال تعداد 300 هزار نفر در سامانه سناد ثبت نام کنند.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان با بیان اینکه تسریع در انجام ثبت نام موجب می‌شود سال تحصیلی جدید به موقع و با نشاط و شادابی بیشتر آغاز شود؛ از اولیا و دانش آموزان خواست نسبت به انجام فرآیند ثبت نام در اسرع وقت اقدام کنند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: