• چهارشنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 986-5990-5
  • خبرنگار : 68026
  • منبع خبر : گزارش

با حکم مراجع قضایی؛

5 واحد تجاری - مسكونی غیرمجاز در نواحی منفصل شهری سنندج تخریب شد

مدیر پیشگری و رفع تخلفات شهری شهرداری سنندج اعلام کرد: در راستای جلو گیری از ساخت و سازهای غیرمجاز پنج واحد تجاری – مسکونی در نواحی منفصل شهری نایسر و ننله تخریب شد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، عبدالله صالحی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای پیشگیری از تخلفات شهری به ویژه ساخت و سازهای غیرمجاز، این اداره طی بازدیدهای شبانه متوجه احداث چندین ساخت و ساز در نواحی منفصل شهری شد.

وی افزود: در یکی از موارد یک باب مغازه و منزل مسکونی دو طبقه در ناحیه منفصل شهری نایسر در حال احداث بود که پس از اطلاع از موضوع و تشکیل پرونده و ارجاع آن به مراجع قضایی خوشبختانه حکم تخریب این موردساخت وساز صادر شد و این شهرداری هم نسبت به تخریب آن اقدام کرد.

مدیر پیشگری و رفع تخلفات شهری شهرداری سنندج عنوان کرد: در یکی دیگر از موارد افرار سودجو اقدام به ساخت چهار باب مغازه غیرمجاز در ناحیه منفصل ننله اقدام کرده بودند که این مغازه‌ها در کاربری کشاورزی احداث شده بود و این مورد هم با صدور حکم مراجع قضایی تخریب شد.

صالحی در پایان از همکاری مراجع قضایی، نیروی انتظامی و جهاد کشاورزی در تخریب این اماکن غیرمجاز تشکر کرد و به شهروندان هم توصیه کرد: فریب افراد سودجو را نخورید چرا که عاقبت احداث بناهای غیرمجاز تخریب است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: