• شنبه ۱۶ شهریور ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 986-2091-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

ارسال بيش از 12 ميليون ليتر نفت سفيد به روستاهای كردستان

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: از ابتدای سال جاري تا پايان مرداد ماه بيش از 12 ميليون و 740 هزار ليتر نفت سفيد به روستاهاي استان ارسال و ذخيره سازی شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، عبدالله گيتي منش در دیدار با فرمانداران شهرستان‌های بيجار و ديواندره، اظهار کرد: با توجه به شرايط جغرافيايی و كوهستاني بودن استان، عمليات ارسال و ذخيره سازي نفت سفيد مورد نياز خانوارهاي استان از ابتداي خرداد ماه آغاز و هم اكنون نيز ادامه دارد.

وی در ادامه از وجود 27 هزار خانوار نفت سفيد سوز در استان خبر داد و افزود: در جهت ارائه خدمات مطلوب به روستاييان و تحقق حقوق شهروندی عمليات توزيع نفت سفيد در روستاهاي ديواندره و بيجار به صورت الكترونيكي انجام و استفاده از كالابرگ حذف شده است.

گيتي منش سپس به مباحث كشاورزي اين دو شهرستان و قابليت هاي صنعتي آنها اشاره و عنوان کرد: در پنج ماه نخست سال جاري در بخش كشاورزي بيجار و ديواندره بيش از 27 ميليون ليتر نفتگاز تامين و توزيع شده كه نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزايش 16 درصدي همراه بوده است.

مدير شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان از اجرای برنامه لزوم استفاده از کارت سوخت شخصی توسط شهروندان در مجاري عرضه خبر داد و با اشاره به ایجاد زیرساخت های لازم اجرای این طرح در کلیه جایگاهای استان؛ خواستار همكاري و تعامل فرمانداران با منظقه در جهت فرهنگ سازي استفاده ار كارت هوشمند سوخت شد.

در پایان، فرمانداران شهرستان‌های بيجار و ديواندره نیز نظرات و پیشنهاداتی را در رابطه با فعالیت و اقدامات صورت گرفته از سوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه كردستان به ویژه تامین و توزیع سوخت بخش كشاورزي این شهرستانها، ارسال و ذخيره سازي سوخت روستاها، فعاليت مطلوب مجاري عرضه و... بیان کردند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: