• شنبه ۲۹ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-8890-5
  • خبرنگار : 68026
  • منبع خبر : گزارش

شهردار سنندج:

مركز مانیتورینگ كنترل ترافیک شهری سنندج راه اندازی شد

شهردار سنندج گفت: با هدف روانسازی گره های ترافیکی در مناطق پرتردد شهری، مدیریت بحران و همچنین نظارت بر خدمات شهری مرکز مانیتورینگ ترافیک شهری با هزینه 9 میلیارد ریالی راه اندازی شد.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، حشمت اله صیدی در جمع خبرنگاران از تجهیز مرکز مانیتورینگ کنترل ترافیک شهری خبر داد و اظهار کرد: از مباحث با اهمیت در حوزه مدیریت شهری حرکت به سمت هوشمندسازی است که راه اندازی مرکز کنترل ترافیک شهری در راستای دستیابی به شهر هوشمند از جمله این اقدامات است.

وی بیان کرد: راه اندازی مرکز مانیتورنیگ با هدف بهره مندی از سیستم هوشمند و دوربین های ثبت تخلفات رانندگی در  سطح شهر به صورت الکترونیکی در راستای کنترل بار ترافیکی و کاهش آمار تصادفات  بسیار حائز اهمیت است.

شهردار سنندج افزود: این مرکز با هزینه 9 میلیارد ریالی و از محل منابع  استانی تجهیز شده است.

 صیدی عنوان کرد: راه اندازی مرکز مانیتورنیگ در روان سازی و کاهش ترافیک مناطق پرتردد شهری به ویژه هسته مرکزی، مدیریت بحران و نظارت بر خدمات شهری تاثیر بسزایی دارد.

وی ثبت تخلفات رانندگی به صورت سامانه های هوشمند، ارسال تخلفات در بستر اینترانت ملی جهت اعمال قانون به سایت مرکزی راهور ناجا و امکان پایش معابر به منظور بهره برداری های مختلف شامل ثبت تخلف، کنترل ترافیک و پایش معابر از جمله قابلیت های این مرکز است.

شهردار سنندج خاطرنشان کرد: مرکز مانیتورنیگ ترافیک شهری دارای 21 مانیتوربا قابلیت پوشش 100 دوربین را دارد.

صیدی ابراز امیدواری کود: با راه اندازی مرکز مانیتورینگ کنترل ترافیک شهری و رعایت قوانین از سوی شهروندان شاهد بهبود وضعیت ترافیک شهر، کاهش آمار تصادفات و سوانح رانندگی باشیم.

 

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: