• پنجشنبه ۲۷ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-8290-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

تشکیل پاتوق فرهنگی اولویت تبلیغات اسلامی کردستان است

مدیر کل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: تشکیل پاتوق‌های فرهنگی و فعالسازی گروههای مردمی از اولویت‌های تبلیغات اسلامی کردستان است.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی امروز در جریان بازدید از مجتمع فرهنگی نور سروآباد و دیدار با کارکنان این اداره ضمن تاکید بر انجام مطلوب و خداپسندانه امور فرهنگی و قرآنی اظهار کرد: همه ما در هر شهر و دیاری که خدمت می‌کنیم فعالیت‌هایمان در پیشگاه  خداوند متعال قابل ارزیابی و محاسبه است.

وی بیان کرد: هر نفر یا گروه یا مجموعه‌ای که عملکرد فرهنگی و دینی مناسبی در جامعه داشته باشد مطمئنا خداوند پشتیبان وی بوده و نام و یاد خوبی از خود برجای می‌گذارد. 

وی با اشاره به اهداف دینی سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: در حوزه‌های فرهنگی و قرآنی نیازمند تحول هستیم و انجام این تحول بزرگ نیازمند تلاش مجدانه و شبانه‌روزی تمام مجموعه این سازمان است. 

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان فعالیت در فضای مجازی را بسیار مهم دانست و افزود: فعالیت بیش از پیش در این حوزه به دلیل فراگیر بودن و تاثیر مستقیم آن بر روی مخاطب ضروری است و باید فرصت‌ها و تهدیدهای فضای مجازی را شناخت و از فرصت‌های آن به بهترین شکل ممکن استفاده برد.

حجت‌الاسلام کرمی تشکیل گروه‌های فعال جوان، پاتوق‌های فرهنگی پسران و دختران و فعال‌سازی گروه‌های مردمی را از اولویت‌های سازمان تبلیغات اسلامی دانست و بیان کرد: همه مدیران و کارشناسان ادارات ذی ربط باید در این راستا گام بردارند.

وی خاطرنشان کرد: برای جذب بهتر و بیشتر گروه‌های مردمی تحت پوشش سازمان تبلیغات اسلامی از جمله اعضاء کانون‌های فرهنگی باید با آنها ارتباط تنگاتنگی داشته و بنا به فعالیت آنان بسته‌های تشویقی نیز برای آنان در نظر بگیریم.

وی در پایان سرکشی به روستاها برای پیگیری مشکلات فرهنگی و قرآنی که با عنوان «طرح رسالت» توسط اداره تبلیغات اسلامی سروآباد تهیه و تنظیم شده است را به عنوان یک طرح مفید  برشمرد و بیان کرد: باتوجه به تلاشی که در شهرستان سروآباد در حوزه روستایی انجام شده از این طرح حمایت می‌کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان خواستار ادامه این طرح و بازدید از مناطق روستایی در راستای افزایش فعالیت‌های دینی و فرهنگی در مناطق روستایی شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: