• پنجشنبه ۲۷ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-6091-5
  • خبرنگار : 68017
  • منبع خبر : گزارش

توزيع بيش از 23 ميليون ليتر نفتگاز يورو 4 در كردستان

مدير شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: از ابتدای سال جاري تاكنون بيش از 23 ميليون و 400 هزار ليتر نفتگاز يورو 4 در استان كردستان تامين و توزيع شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، فریدون یاسمی در اولين جلسه کارگروه فرآورده های نفتی استان اظهار کرد: روزانه 200هزار ليتر نفتگاز يورو4 در 12 باب جايگاه عرضه فرآورده هاي نفتي استان توزيع مي شود كه با هماهنگي و تعامل صورت گرفته از مرداد ماه سال جاري اين ميزان افزايش خواهد يافت.

وی افزود: سازگازي با محیط زیست، افزایش راندمان سوخت خودروها و همچنین افزایش طول عمر متوسط ناوگان حمل و نقل از مزایای استفاده از این فرآورده است.

ياسمي به تامين و توزيع سوخت مصرف كنندگان عمده استان اشاره و عنوان کرد: در راستای تامین سوخت موردنیاز این مصرف کنندگان واحد مهندسی فرآورده‌های نفتی این شرکت با بازدیدهای منظم و برآورد و کنترل سوخت تحویلی، باعث کاهش چشمگیر مصرف سوخت این واحدها شده است .

وي با بيان اين مطلب تصریح کرد: در سه ماهه نخست سال جاری دستگاه‌های متولی با برآوردهای خود نسبت به ارسال فرم دریافت حدود ۹ میلیون 30 هزار ليتر فرآورده برای واحدهای زیرمجموعه خود اقدام کردند، اما کارشناسان سرویس های صنعتی این منطقه با بازدید از این واحدها و برگزاري جلسه با حضور دستگاه‌هاي متولي و كميسيون قاچاق استان، نسبت به برآورد براساس الگوی یکنواخت سوخت و تحویل 5 میلیون و 260 هزار ليتر سوخت به این مصرف کنندگان اقدام کردند.

مدير شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان همچنين به ميزان سود واريزی به حساب مرزنشينان استان در خصوص صادارات فرآورده به اقلیم کردستان عراق در قالب کمک به معیشت مرزنشیان اشاره و خاطرنشان کرد: در سه ماهه نخست امسال 316 ميليارد و 23 ميليون ريال به حساب 28 هزار و 400 خانوار واريز شده است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: