• یکشنبه ۲۳ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 984-4991-5
  • خبرنگار : 68027
  • منبع خبر : گزارش

معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن و تجارت کشور:

باید فکری به حال تولید کردستان کرد/مدیران استانی منتظر آمدن دستی از غیب نباشند

معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن و تجارت کشور، با بیان اینکه باید فکری به حال تولید کردستان کرد، گفت: مدیران استانی نباید منتظر آمدن دستی از غیب باشند؛ کردستان در بخش تولید ظرفیت بسیاری دارد که باید به آن توجه شود. 

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، عباس قبادی صبح امروز یکشنبه (۲۳ تیرماه) در همایش گرامیداشت روز صنعت و معدن با اشاره بهنامگذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری اظهار کرد: تحریم ها سال گذشته شرایط بسیار سختی را برای ما به وجود آوردند و به راستی همه تولیدکنندگان در کشور تلاش بسیاری کردند تا چرخ تولید از حرکت بازنماند.

وی با بیان اینکه دشمنان تولید مملکت را هدف گرفته‌اند افزود: تولید یعنی امنیت و اشتغال، و اگر چرخه تولید به درستی بچرخد دیگر نیازی به تنظیم بازار نخواهد بود.

معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن و تجارت کشور با اشاره به وجود افراد خردمند و آب‌وهوای خوب کردستان تصریح کرد: استانی که بیش از یک میلیون تن تولید گندم در سال تولید می کند و سومین استان تولیدکننده سیب‌زمینی کشور است نباید جوان بیکار داشته باشد.

وی عنوان کرد: جای سوال است با وجود افراد خردمند و این همه پتانسیل در زمینه های مختلف چرا باید حال تولید کردستان خوب نباشد.

قبادی ادامه داد: ۶۰ درصد از تولیدات مرغ و طیور کردستان به استان های همجوار صادر می شود و کارهای بسیار خوبی در زمینه تولید گوشت قرمز نیز انجام شده است.

وی در پایان با بیان اینکه باید فکری به حال تولید کردستان شود یادآور شد: مدیران استانی نباید منتظر آمدن دستی از غیب باشند؛ کردستان در بخش تولید ظرفیت بسیاری دارد که باید به آن توجه شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: