• یکشنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 984-5694-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

توهین به اصحاب رسانه توهین به سرمایه های این دیار است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان گفت: اصحاب رسانه از سرمایه های این استان است و توهین به این جامعه قابل توجیه نیست.
به گزارش ایسنا منطقه کردستان، جلال قلعه شاخانی امروز 16 تیر در دیدار با عکاسان خبری استان کردستان که در خانه مطبوعات استان برگزار شد، رسما از اصحاب رسانه عذر خواهی کرد.
وی ضمن اشاره به اینکه در هرجای و مکانی باید احترام خبرنگاران و عکاسان خبری حفظ شود، عنوان کرد: تمام تقصیر ها به اداره کل ارشاد اسلامی به عنوان دبیر اجرایی کنگره بین المللی کرد برمی گردد و هیچکس دیگر مقصر نیست و باید این مهم نیز از طرف ما پیگیری شود.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه رسانه ها نقش بسزایی در توسعه دارند، گفت: اشتباهات و کاستی های این کنگره را نباید توجیه کرد و بر همین اساس از اصحاب رسانه عذر خواهی می کنیم.
قلعه شاخانی افزود: برگزاری کنگره مشاهیر کرد کاری ارزشمند است و این مهم باعث شد که فضا برای کارهای بزرگتر باز شود.
وی با بیان اینکه زیرساخت ها برای اجرای چنین برنامه هایی هنوز فراهم نشده است، افزود: باید در این دیار در خصوص ایجاد فضاهای مناسب تر بیشتر اقدام کرد تا دچار چنین مشکلاتی نشویم.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: حضور استاد مظهر خالقی بعد از 4 دهه در زادگاهش، افتتاح پارک مشاهیر کرد، حضور بزرگان کرد و اجرای شب های فرهنگی در عمارت خسرو آباد از دستاوردهای مهم این رویداد بود که نباید آن را نادیده گرفت.
این مقام مسئول در پایان به برخورد با کسانی که باعث این حواشی شدند اشاره و یادآور شد: این عذرخواهی از جامعه رسانه تنها کافی نیست و ما تا آخر از حق این قشر دفاع خواهیم کرد و هرکس در این ماجرا نقش داشته است با آن برخورد جدی خواهیم کرد و دیگر نمی گذاریم چنین برخوردهای صورت گیرد.
گفتنی است: در کنگره مشاهیر کورد خبرنگاران و عکاسان مورد توهین قرار گرفتند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: