• یکشنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 984-5494-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

همزمان با آغاز دهه کرامت صورت می‌گیرد؛

برگزاری جشن‌های دهه کرامت در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان از برگزاری ویژه برنامه‌های دهه کرامت در سطح کانون های مساجد استان خبر داد و گفت: همزمان با آغاز دهه کرامت، 12 جشن بزرگ مردمی در 12 کانون فرهنگی هنری استان برگزار می شود .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، کامل گلباغی، امروز در جلسه ستاد گرامیداشت دهه کرامت در استان عنوان کرد: سیره و سلوک رضوی در دهه کرامت برای اعضای کانون‌های مساجد استان تبیین و ترویج شود .

دبیر اجرایی جشن‌های مردمی دهه کرامت استان کردستان با بیان اینکه ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در هر استانی مجری برگزاری برنامه های دهه کرامت است، تصریح کرد: در همین راستا اولین و مهمترین وظیفه ما این است که سیره و زندگانی ائمه اطهار(ع) به ویژه زندگی و منش امام رضا(ع) و خواهر بزرگوارش حضرت معصومه (س) برای اعضای کانون های مساجد تشریح و تبیین شود .

وی ثبت نام کانون های فرهنگی هنری مساجد در سایت جشن های مردمی دهه کرامت را ضروری دانست و ادامه داد: فعالیت‌های دستگاه‌ها در نحوه برگزاری دهه کرامت باید در سامانه دهه کرامت به آدرس WWW.AMFM.IR   بارگذاری شود .

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان شعار امسال دهه کرامت را «خدمت کریمانه و مهربانی به رسم اهل بیت(ع)» اعلام کرد و گفت: این دوره از جشنواره مردمی دهه کرامت از ( ۱۳ تا ۲۳ تیرماه) سال جاری همزمان با سراسر کشور برگزار می شود .

گلباغی از برگزاری ویژه برنامه های دهه کرامت در سطح کانون های مساجد استان خبر داد و گفت: همزمان با آغاز دهه کرامت، 12 جشن بزرگ مردمی در 12 کانون فرهنگی هنری استان برگزار می‌شود .

وی شاخص‌ترین برنامه دهه کرامت استان را برگزاری همایش بزرگ قرآن و عترت استان برشمرد و یادآور شد: این همایش به همت شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان در تاریخ 19 تیر و با تکریم و تجلیل از چهره های شاخص قرآنی استان با حضور شخصیت های مطرح کشوری و قاریان بین المللی برگزار می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: