• سه شنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 984-495-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان:

آمار تعداد ورزشکاران بدمینتون کردستان نگران کننده است

 مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: تعداد ورزشکار ساماندهی شده این هیات بالغ بر 340 نفر است که این مهم بسیار نگران کننده می باشد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حامد جولایی امروز 4 تیر ماه در مجمع انتخابات هیات بدمینتون استان کردستان ضمن اشاره به اینکه بدمینتون استان مسیر قهرمانی را به درستی طی کرده است، اظهار کرد: رشته بدمینتون در استان کردستان در حوزه قهرمانی خوب عمل کرده ولی متاسفانه در زمینه همگانی رشد آنچنانی نداشته است و باید این مسئله جدی گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه قهرمانی از دل ورزش همگانی بیرون می آید افزود: تعداد ورزشکار سامندهی شده این هیات بالغ بر 340 نفر است که این مهم بسیار نگران کننده است.

جولایی افزود: هیات جدید بدمینتون باید تعامل خوبی را با آموزش و پروش، فدراسیون و دانشگاه ها برقرار کند و بتوانداز این طریق مخاطبین این رشته را افزایش بدهد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان، با بیان اینکه تمام شهرستان های استان پتانسیل توسعه را دارند، گفت: رئیس هیات باید به تمام شهرستانها توجه کند و بتواند از دل نخبه های دیگر شهرستان های استان قهرمان پرورش بدهد.

جولایی در پایان ضمن اشاره به اینکه ورزش و جوانان استان در حد توان هیات را حمایت می کند، یادآور شد: هیات جدید این رشته باید در اولویت کاری خود بتواند مردم را با سالن های  ورزشی آشتی بدهد و اگر این مهم را به خوبی جلو ببرد شاهد رشد و توسعه بدمینتون استان خواهیم بود.

گفتنی است: در مجمع انتخابات رئیس هیات بدمینتون استان کردستان "کیوان زنگنه" با کسب 12 رای از 14 رای ماخوذه به عنوان رئیس هیات انتخاب شد.

 

مار آمار


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: