• سه شنبه ۴ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 984-395-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس فدراسیون بدمینتون کشور:

پرورش نخبه های ورزشی اولویت استان ها باشد

رئیس فدراسیون بدمینتون کشور گفت: هیات بدمینتون استان کردستان باید تمام تلاش خود را به کار گیرد و نخبه های ورزشی را شناسایی و پرورش بدهند .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، محمد رضا پوریا امروز ( 4 تیر ماه) سال جاری در مجمع انتخابات هیات بدمینتون استان کردستان ضمن اشاره به اینکه این رشته در این دیار دارای پتانسیل بالایی است، اظهار کرد: استان کردستان از لحاظ آمار ورزشکار سازمان یافته بسیار ضعیف است و این مهم باید توسط رئیس هیات جدید رشته بدمینتون ارتقا پیدا کند .

وی با اشاره به اینکه 30 هزار ورزشکار سازمان یافته در سایت فدراسیون بدمینتون ثبت نام کرده است، عنوان کرد: استان کردستان دارای ظرفیت های خوب ورزشی است که هیات ها باید آنها را شناسایی کرده و پرورش بدهند .

رئیس فدراسیون بدمینتون با بیان این مهم که با دید ویژه به کردستان نگاه خواهد شد، ذکر کرد: در سال 97 از نظر سخت افزاری برای تقویت این رشته کمک هایی توسط فدراسیون صورت گرفته است که این حمایت ها در سال 98 برای این دیار ویژه تر خواهد شد .

پوریا تصریح کرد: همدلی در انجام کار باعث توسعه و رشد خواهد شد که این مهم را باید رئیس هیات به درستی انجام دهد و ارتباط کاری خود را با اداره کل و فدراسیون بیشتر نشان بدهد .

وی در پایان ضمن اشاره به اینکه امید زیادی به حضور آقایان در المپیک 2020 نداریم یادآور شد: هیات باید با یک دید به حوزه بانوان و آقایان توجه کند و بخش بانوان را نیز با دید ویژه نگاه کند چون تنها امید فدراسیون به حضور بدمینتون بازان در المپیک به بانوان است .

گفتنی است: در مجمع انتخابات هیات بدمینتون استان کردستان کیوان زنگه با کسب 12 رای سکاندار این هیات برای 4 سال شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: