• یکشنبه ۲ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-890-5
  • خبرنگار : 68026
  • منبع خبر : گزارش

معاون مرکز درمان ناباروری بعثت سنندج:

امکان اهدای جنین در مرکز ناباروری بیمارستان بعثت سنندج وجود دارد

معاون مرکز درمان ناباروری بعثت سنندج، گفت: در این مرکز امکان اهدای جنین برای زوج هایی که به دلایل مختلف امکان باروری را ندارند، وجود دارد.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، محمد جعفر رضایی امروز( 2 تیر) در بازدید از مرکز ناباروری بیمارستان بعثت سنندج، اظهار کرد: مرکز ناباروری بیمارستان بعثت از مراکز دولتی وابسته به دانشگاه علوم پزشکی کردستان است. 

وی تصریح کرد: تیم درمان این مرکز شامل دو متخصص زنان، فلوشیپ، هیئت علمی، دو جنین شناس phd ، متخصص اورولوژی، کارشناسان مامایی، پرستاری، آزمایشگاه و بیهوشی است.

معاون مرکز درمان ناباروری بعثت سنندج، بیان کرد: خدمات قابل ارائه در این مرکز شامل اسپرموگرام، ویزیت زنان و سونوگرافی، آی یو آی، آی وی اف، میکرواینجکشن، نمونه برداری از بافت بیضه در آزاواسپرمی، انتقال و فریز جنین، فریز اسپرم، اهدا جنین و رحم جایگرین است.

رضایی ادامه داد: در این مرکز امکان اهدای جنین برای زوج هایی که به دلایل مختلف امکان باروری را ندارند، وجود دارد.

وی گفت: میزان موفقیت در این مرکز قابل رقابت با سایر مرکز و استانداردها است و طرح حمایتی وزارتخانه از زوجین نابارور اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: زوجین ناباروری می‌توانند از تخفیف برای انجام icsi و آی یو اف و انتقال جنین فریز یکبار در سال و آی یو آی دوبار در سال استفاده کنند.

معاون مرکز درمان ناباروری بعثت سنندج، عنوان کرد: در این مرکز خدمات درمان ناباروری اتباع خارجی توریسم درمانی نیز ارائه می شود.

رضایی ذکر کرد: افرادی که درخواست پذیرش در درمانگاه ناباروری بعثت را دارند به صورت حضوری در روزهای غیرتعطیل می‌توانند به این مرکز مراجعه کنند.  

وی خاطرنشان کرد: این مرکز با بهره گیری از پیشرفته ترین و جدیدترین تکنیک‌ها و دستگاه‌های به روز دنیا آماده ارائه خدمات تشخیص و درمان ناباروری از مراحل پیشرفته به تمامی مراجعه کنندگان داخل و خارج کشور است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: