• شنبه ۱ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-290-5
  • خبرنگار : 68026
  • منبع خبر : گزارش

معاون توسعه مدیریت، امور حقوقی و مجلس سازمان ملی استاندارد کشور:

منابع و ساختار سازمان استاندارد باید با توسعه هماهنگ باشد

معاون توسعه مدیریت، امور حقوقی و مجلس سازمان ملی استاندارد کشور، گفت: تدوین بین المللی، ملی و بازنگری یکی از فعالیت های گسترده سازمان استاندارد است که در این راستا انتظار می رود منابع و ساختار سازمان استاندارد با این توسعه هماهنگ باشند.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، حمید اشتری امروز(یک تیر) در مراسم تکریم و معارفه، با اشاره به جایگاه استاندارد، اظهار کرد: طی سال های گذشته "کوچک سازی" جزء برنامه های توسعه کشور بوده است که در این راستا سازمان استاندارد، تنها بخشی از دولت را توانست توسعه دهد.

وی با اشاره به اینکه نگاه حاکمیت به سمت توسعه استاندارد، توسعه کمی و کیفی است، تصریح کرد: سازمان استاندارد ایران عضو 11 مجمع بین اللملی سازمان ایزو است، که در سال 1947 با 25 عضو کار خود را آغاز کرده است.

معاون توسعه مدیریت، امور حقوقی و مجلس سازمان ملی استاندارد کشور، افزود: در سال 2019 رتبه ایران از 22 به 21  ارتقاء پیدا کرد که نشان از فعالیت ها و شاخص های عملکردی کشور است که مرجع سازمان بین المللی ارزیابی کرده است.

اشتری بیان کرد: تدوین بین المللی، ملی و بازنگری یکی از فعالیت های گسترده سازمان استاندارد است که در این راستا انتظار می رود منابع و ساختار سازمان استاندارد با این توسعه هماهنگ باشند که وظیفه ستاد سازمان و مقامات استان بوده که متناسب با اهداف، برنامه ها و ماموریت های جدید، منابع و امکانات لازم را در اختیار استاندارد بگذارد.

وی خاطرنشان کرد: آمارها به گونه ای است که می‌توان عملکرد سازمان استاندارد استان را مثبت ارزیابی کرد، امیدواریم مدیرکل جدید پاسخگو و ادامه دهنده توسعه سازمان استاندار باشد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: