• شنبه ۱ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-190-5
  • خبرنگار : 68026
  • منبع خبر : گزارش

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کردستان:

تعامل عامل موفقیت در سازمان استاندارد است

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کردستان، گفت: تعامل در سازمان استاندارد بسیار مهم است و در بخش صنعت و تولید نیز استاندارد باعث ارتقای بهره وری می شود.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، حسین خوش اقبال امروز شنبه(یک تیر) در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل استاندارد استان کردستان، با اشاره به اینکه ورود یک مدیر جدید در یک مجموعه و خروج مدیر دیگر در عرصه خدمت همیشه وجود داشته و دارد، اظهار کرد: یک مدیر در دوران خدمت و فعالیت خود باید آن چنان اثرگذار باشد که نام او در آن مجموعه و سازمان ماندگار شود.

وی افزود: اولویت هر مدیر در هر مجموعه در برهه اول می‌بایست ارتقاء تعامل و همکاری میان کارکنان و مجموعه تحت مدیریت باشد چرا که هر مدیری هر چند توانمند و متخصص، موفق نمی‌شود مگر در سایه مجموعه‌ای که در آن سال‌ها با تعامل و همدلی خدمت کرده باشد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کردستان، افزود: تعامل در سازمان استاندارد بسیار مهم است و در بخش صنعت و تولید نیز استاندارد باعث ارتقای بهره وری می شود.

خوش اقبال ذکر کرد: امیدواریم سازمان استاندارد کردستان در دوره مسئولیت مدیرکل سابق توانسته باشد به اهداف خود دست پیدا کند و مدیرکل جدید نیز بتواند در راستایی اهداف این سازمان قدم بردارد.

در ادامه ژیلا یزدانی، مدیرکل جدید استاندارد کردستان نیز بیان کرد: سازمان استاندارد کردستان همان طوری که تاکنون در راستایی اهداف و برنامه های دولت جمهوری اسلامی ایران حرکت کرده از این به بعد هم با سرعت و جدیت ادامه فعالیت را خواهد داد.

وی گفت: برنامه‌های اداره کل، مطابق با بند 24 سیاسیت‌های اقتصاد مقاومتی و سیاسیت‌های سازمان ملی استاندارد ایران در راستایی توسعه و گسترش استانداردهاست و برای دسترسی آسانتر به این اهداف و بهبود فعالیت های کاری، استفاده از امکانات دولت الکترونیک و کاهش زمان ارائه خدمات در راستایی حقوق شهروندی را سرلوحه کارهای خود قرار می‌دهد.

مدیرکل جدید سازمان استاندارد کردستان، عنوان کرد: در راستای تحقق شعار سال، اداره استاندارد در کنار تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و ارائه دهندگان قرار خواهد داشت.

یزدانی خاطرنشان کرد: امیدواریم در استان کردستان با فعالیت بیشتر در بخش خصوصی و ایجاد فضای رقابتی سالم خدمات رسانی با کیفیت در کوتاه ترین زمان به مراجعین اداره استاندارد ارائه دهیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: