• یکشنبه ۲۶ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-7390-5
  • خبرنگار : 68026
  • منبع خبر : گزارش

معاونت پیشگیری و کاهش تقاضای ستاد مبارزه با قاچاق کالا:

تمرکز ستاد مبارزه با قاچاق کالا بر حوزه دخانی و سوخت مرزنشینان کردستان است

معاونت پیشگیری و کاهش تقاضای ستاد مبارزه با قاچاق کالا، با اشاره به اینکه تمرکز ستاد بر حوزه دخانی و سوخت مرزنشینان است، گفت: باید با ایجاد زنجیره شفاف در سامانه‌ها به صادرات و واردات به طور جدی در همه کشور بپردازیم.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، عبدالله هندیانی امروز( 26 خردادماه) در سومین جلسه اصلی کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کردستان، اظهار کرد: ما در حوزه ستاد مبارزه با قاچاق انتظار داریم اقدامات پیشگیرانه‌ بیشتری در استان صورت بگیرد که به همه بخش ها و حوزه ها مربوط می شود.

وی با اشاره به اینکه باید بر روی اقدامات پیشگیرانه توجه ویژه کرد، تصریح کرد: اقدامات مقابله‌ای باید مؤثر باشد در واقع ما به دنبال اقلام کوچک و فردی نیستیم بلکه مقابله در حوزه مبارزه با قاچاق باید بر روی دانه درشت ها و فرآیندهایی که تاثیر اجتماعی بالا داشته باشد صورت گیرد، چراکه استان کردستان یک استان مرزی است.

معاونت پیشگیری و کاهش تقاضای ستاد مبارزه با قاچاق کالا، بیان کرد: باید اقدامات پیشگیرانه را به سمت و سویی ببریم که بتوانیم فرهنگ مردم را با رویکرد جدید به مباحث قاچاق نزدیک کنیم.

هندیانی عنوان کرد: انتظار داریم از توان اطلاعاتی، انتظامی و مرزبانی برای ایجاد یک موقعیت مقابله ای موثر باشد در واقع باید به سمتی برویم که رویکردمان را تغییر بدهیم.   

وی با بیان اینکه تمرکز ستاد بر حوزه دخانی و سوخت مرزنشینان است، خاطرنشان کرد: باید با ایجاد زنجیره شفاف در سامانه‌ها به صادرات و واردات به طور جدی در همه کشور بپردازیم.

معاونت پیشگیری و کاهش تقاضای ستاد مبارزه با قاچاق کالا، یادآور شد: در حوزه وضعیت پایانه و تمرکز در مدیریت، ستاد مبارزه با قاچاق در صدد است که در سال جاری این تمرکز را در حوزه گمرک و پایانه ها سرمایه گذاری کند.

 

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: