• یکشنبه ۲۶ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-6990-5
  • خبرنگار : 68026
  • منبع خبر : گزارش

معاون امنیتی سیاسی استانداری کردستان:

آینده مصرف مواد مخدر در کردستان نگران کننده‌ است

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کردستان، گفت: استان کردستان نسبت به استان های دیگر کشور از لحاظ مصرف مواد مخدر وضعیت بهتری دارد اما با ادامه روند فعلی، آینده نگران کننده‌ای خواهد داشت .

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، حسین خوش اقبال امروز (26خرداد) در دومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر که با حضور دکتر براتی معاون بهزیستی کشور، برگزار شد، با اشاره به اینکه اعتیاد را باید جدی گرفت، اظهار کرد: نگرانی ما در رابطه با افزایش معتادین جدی است اگر حرکت و برنامه ریزی در این راستا صورت نگیرد استان کردستان آینده خوبی نخواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه اعتیاد در استان کردستان رو به رشد بوده و گسترش پیدا کرده است، تصریح کرد: اگر این امر افزایش پیدا کند ما در برابر این مردم، حرفی برای گفتن نداریم.

خوش اقبال افزود: در این راستا باید تمام دستگاه های مربوطه از جمله نیروی انتظامی، بهزیستی و ستاد مبارزه با مواد مخدر برای پیشگیری از اعتیاد برخورد قاطع داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه باید استان کردستان را دریابیم، عنوان کرد: کردستان در همه زمینه ها الگویی برای کل کشور است لذا در بحث اعتیاد نگرانی هایی برای خانواده و مسئولین ایجاد شده است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کردستان، با اشاره به لزوم اطلاع رسانی و شفاف سازی عملکرد مسوولان و فعالان حوزه مبارزه با مواد مخدر، افزود: باید نتایج و خروجی اقدامات انجام شده، برای جامعه مشخص باشد .
خوش اقبال خاطرنشان کرد: استان کردستان نسبت به استان های دیگر کشور از لحاظ مصرف مواد مخدر  وضعیت بهتری دارد اما با ادامه روند فعلی، آینده نگران کننده‌ای خواهد داشت .

وی از دستگاه های فرهنگی و سایر دستگاه های ذیربط خواست برای مقابله با آسیب های اجتماعی برنامه ریزی کنند .

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: