• پنجشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-5490-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گفتگو

دستگیری 30 سارق و کشف 90 فقره سرقت در کردستان

فرمانده انتظامی استان کردستان از دستگیری 30 سارق و کشف 90 فقره سرقت از این افراد طی اجرای اولین مرحله طرح عملیاتی کنترل صنوف و مقابله با مالخران اموال مسروقه خبر داد.

سرداری علی آزادی در گفت و گو با ایسنا، منطقه کردستان اظهار : اولین مرحله طرح عملیاتی کنترل صنوف و مقابله با مالخران اموال مسروقه به مدت دو روز با بسیج کلیه امکانات و نیروهای پلیس آگاهی به اجرا گذاشته شد.

وی هدف از اجرای این طرح را افزایش ضریب امنیتی عنوان کرد و افزود: در این عملیات 30 سارق دستگیر شدند که در تحقیقات اولیه به سرقت 5دستگاه خودرو، 14 فقره سرقت اماکن خصوص، 41 فقره سرقت قطعات خودرو، ، 4 دستگاه موتورسیکلت و 7 فقره سرقت از منزل اعتراف کردند.

 فرمانده انتظامی استان کردستان یادآور شد: در مجموع  این سارقان به 90 فقره سرقت در سطح استان اعتراف کردن که بعد از تشکیل پرونده، تحویل مراجع قضایی شدند.

کشف 7 تن مغز گردوی قاچاق در کردستان

رئیس پلیس آگاهی استان کردستان از کشف یک کامیون حامل گردوی قاچاق در خرم آباد خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، سرهنگ جمال سلمانی، اظهار کرد: با همکاری مشترک با ماموران پلیس آگاهی لرستان و با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس آگاهی کردستان یک دستگاه کامیون حامل گردوی قاچاق در خرم آباد توقیف شد.

وی افزود: در بازرسی از خودرو هفت تن و 370 کیلوگرم  گردوی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 100 میلیون ریال کشف شدو دو نفر نیز در این عملیات دستگیر شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: