• پنجشنبه ۱۶ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-2690-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گفتگو

ارسال ۶ محموله کمک‌های مردمی کردستان به مناطق سیل‌زده

مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: امسال شش محموله کمک‌های مردمی استان کردستان تاکنون به مناطق سیل زده کشور ارسال شده است.

محمدباقر محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان، اظهار کرد: روز گذشته ششمین کاروان کمک های مردمی استان کردستان شامل ۴ هزار و ۷۷ گالن آب توسط ۲ تریلر به مناطق سیل زده خوزستان ارسال شد.

وی افزود: مردم استان کردستان با مشارکت های انسان دوستانه خود ثابت کرده اند که در کنار هموطنان سیل زده هستند و تا زمان برقراری وضعیت عادی و حالت آرامش از هیچ مساعدت و تلاشی فروگذاری نمی کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان عنوان کرد: تاکنون شش محموله کمک های مردمی استان کردستان به مناطق سیل زده کشور ارسال شده که اولین کاروان به مقصد استان گلستان، کاروان های دوم و سوم و پنجم به مقصد استان لرستان و چهارمین و ششمین کاروان نیز به استان خوزستان ارسال شده است.

محمدی ضمن ابراز خرسندی از همراهی و همدلی مردم استان با هموطنان سیل زده گفت: سیل مهربانی و کمک‌های مردمی در استان کردستان همچنان جاری است و جمعیت هلال احمر به طرق مختلف در حال جمع آوری کمک‌های مردمی به منظور جبران بخشی از خسارات وارده به مردم سیل زده کشور است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: