• دوشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-2390-5
  • خبرنگار : 68002
  • منبع خبر : گفتگو

تمهیدات شهرداری برای رفاه حال زیارت کنندگان اهل قبور در دوشنبه آخر رمضان

رییس سازمان آرامستانهای شهرداری سنندج گفت: در راستای رفاه حال زیارت کنندگان اهل قبور 54 دستگاه اتوبوس، تاکسی، ون و مینی بوس جهت جابجایی شهروندان به آرامستان بهشت محمدی در دوشنبه آخرماه مبارک رمضان اختصاص یافته است.

توفیق سرفراز در گفت و گو با ایسنا منطقه کردستان، اظهار کرد: هرساله در روزهای پایانی منتهی به عیدفطر شاهد حضور شهروندان در آرامستان بهشت محمدی هستیم که همین امر باعث افزایش ترافیک در این مسیر خواهد شد.

وی افزود: با توجه به اینکه آخرین دوشنبه ماه مبارک رمضان تعداد زیادی از شهروندان به آرامستان بهشت محمدی مراجعه می کنند، جلساتی با سازمان حمل و نقل بار و مسافر در راستای خدمت رسانی به شهروندان برگزار شد.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج بیان کرد: درب های ورودی آرامستان بهشت محمدی از ساعات اولیه ظهر دوشنبه بسته شده و از عبور و مرور خودروهای شخصی به داخل محوطه آرامستان جلوگیری به عمل خواهد آمد.

وی اعلام کرد: تعداد 54 دستگاه اتوبوس، تاکسی، ون و مینی بوس برای خدمت رسانی به زائران اهل قبور و با هدف کاهش بار ترافیکی و سهولت در عبور و مرور وسائط نقلیه اختصاص داده شده است.

جمشید نژاد افزود: از این تعداد 20 دستگاه تاکسی و 2 دستگاه ون در داخل محوطه به صورت رایگان اقدام به جابجایی شهروندان خواهند کرد.

وی بیان کرد: تعداد 25 دستگاه اتوبوس در میدان انقلاب نیز مستقر و اقدام به انتقال شهروندان به سمت آرامستان بهشت محمدی می کنند.

وی خاطرنشان کرد: دو دستگاه مینی بوس نیز در داخل محوطه بهشت محمدی مراجعه کنندگان را جابجا خواهد کرد.

گفتنی است؛ یک اکیپ آتش نشانی نیز در داخل محوطه آرامستان به منظور پیشگیری از وقوع حوادث احتمالی مستقر خواهند شد.

 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: