• یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-3390-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

مدیران مطالبات دانشجویان را مورد توجه قرار دهند

رئیس جهاددانشگاهی کردستان گفت: مدیران و مسئولان باید مطالبات دانشجویان را در مناظرات بشنوند و در تدوین برنامه های خود به آن توجه لازم را داشته باشند.
 به گزارش ایسنا منطقه کردستان، چیا سهراب نژاد، در مراسم اختتامیه هشتمین دوره مناظرات دانشجویی که امروز، ۱۵ اردیبهشت ماه در تالار مولوی دانشگاه کردستان برگزار شد، اظهار کرد: هشتمین دوره مناظرات دانشجویی با همکاری دانشگاه های سطح استان کردستان و با استقبال دانشجویان روبه رو شد. 
وی افزود: استقبال از مناظرات دانشجویی نشان از وجود بلوغ فکری بین دانشجویان در دانشگاه های استان دارد.  
رئیس جهاددانشگاهی دانشگاه کردستان عنوان کرد: در این دوره از مسابقات مقرر شد هر مرحله از مناظرات دانشجویی را در یک دانشگاه برگزار کنیم تا شاهد حضور بیشتر دانشجویان در مناظرات باشیم که خروجی خوبی هم گرفتیم.
 وی با اعلام اینکه هشتمین دوره مناظرات دانشجویی از پختگی خاصی برخوردار بود، بیان کرد: داوران و اساتید دانشگاهی نیز دانشجویان را تنها نگذاشته و با حمایت و هدایت های خود راهنمای دانشجویان بودند‌. 
سهراب نژاد تاکید کرد: مدیران و مسئولان باید مطالبات دانشجویان را در این مسابقات بشنوند و در تدوین برنامه های خود به آن توجه لازم را داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم امروز نیز در مرحله فینال شاهد یک مناظره منطقی، علمی، تاثیرگذار و در یک محیط آرام باشیم. 
رئیس جهاددانشگاهی کردستان، در پایان یادآور شد: جهاددانشگاهی کردستان در حوزه های مختلف سعی داشته تا در کنار دانشگاه ها باشد و بتواند نقش خوبی را در توسعه استان ایفا کند.
 در ادامه این مراسم روشن خوشنوازی، معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه کردستان، اظهار کرد: اگر پشتوانه سخنان خود را مورد استدلال قرار دهیم بحث های شتاب زده پیش نخواهد آمد.
وی افزود: اگر فرض کنیم شنونده صحبت های ما را می شنود و داوری می کند در این صورت، سنجیده و با مرجع سخنان خود را بیان می کنیم. 
معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه کردستان، گفت: یکی از فواید اصلی مناظره این است که با منطق سخن گفتن را به فرد می آموزد.
خوشنوازی خاطرنشان کرد: مناظره تمرین بسیار خوبی است که افراد بتوانند از طریق گفت و گو، نظر مقابل را بدون هیچ مشکلی بشنوند.
وی در پایان یادآور شد: دانشگاه کردستان به عنوان دانشگاه مادر همیشه در این زمینه پیشرو بوده و هست.   

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: