• یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-3290-5
  • خبرنگار : 68026
  • منبع خبر : گزارش

دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز کردستان:

با دست فروشان مواد آرایشی و بهداشتی تقلبی برخورد خواهد شد

دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز کردستان، گفت: با دست فروشان مواد آرایشی و بهداشتی قطعا برخورد اساسی خواهد شد چرا که مشکلات فراوانی را برای مردم پیش خواهد آورد.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، علی خداویسی ظهر امروز( 15 اردیبهشت) در کارگروه پیشگیری و مقابله با محصولات سلامت محور قاچاق کالا که در سالن جلسات معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کردستان، برگزار شد، با اشاره به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری، به عنوان رونق تولید، اظهار کرد: باید ارگان‌ها و دستگاه‌های دولتی تمام فعالیت‌های خود را به سمت و سوی تولید و اشتغال پیش ببرند.

وی در ادامه تصریح کرد: در راستای رونق تولید باید تمام دستگاه ها قدم بردارند و فقط به عنوان یک شعار به آن نگاه نکنند.

دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز کردستان، با اشاره به اینکه کشور ما وابسته به نفت است و متاسفانه در سالیانه گذشته بر همین اساس بودجه کشور در نظر گرفته شده است،افزود: تحریم‌های صورت گرفته توسط آمریکا، فشار سنگین اقتصادی را به وجود آورده است.

خدا ویسی با اشاره به همکاری برخی از ادارات در راستای مبارزه با قاچاق، بیان کرد: بسیاری از ارگان‌های و ادارات استان، از جمله دانشگاه علوم پزشکی، شرکت نفت و اداره کل تعزیرات در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز توانسته‌اند بسیار خوب عمل کنند.

وی با اشاره به اینکه در استان، قاچاق دارو به صورت کوله‌بری گزارش نشده است، گفت: با توجه به گزارش‌های صورت گرفته آمار قاچاق آرایشی و بهداشتی خوشبختانه در استان بسیار کم بوده است.

دبیر کمیسیون قاچاق کالا و ارز کردستان، با اشاره به مضرات مواد آرایشی تقلبی، بیان کرد: خرید اقلام آرایشی و بهداشتی تقلبی دست فروشان، بیمارهای پوستی را به دنبال دارد که در این راستا از مردم درخواست داریم از دست فروشان، مواد آرایشی خریداری نکنند.

خداویسی خاطرنشان کرد: با دست فروشان مواد آرایشی و بهداشتی قطعا برخورد اساسی خواهد شد چرا که مشکلات فراوانی را برای مردم پیش خواهد آورد.

وی در پایان یادآور شد: در بحث جمع آوری دست فروشان، گشت‌های تعزیرات، شهرداری و نیروی انتظامی همکاری خواهند کرد که در این زمینه درخواست دارم چشم پوشی نکنند.

 

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: