• سه شنبه ۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-390-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

کمک ۴۳ میلیون تومانی کمیته امداد کردستان به سیل زدگان

مدیرکل کمیته امداد کردستان گفت: کارکنان کمیته امداد استان کردستان ۴۳ میلیون تومان برای کمک به سیل زدگان کشور کمک کردند.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، محمد رسول شیخی زاده در جمع خبرنگاران با بیان اینکه با وقوع سیل در سطح کشور و ایجاد خسارت به تعدادی از شهرها، این نهاد نسبت به جمع آوری کمک برای سیل زدگان اقدام کرد، گفت: کارکنان این نهاد در کنار جمع آوری و ارسال کمک های مردمی برای مردم سیل زده، مبلغ ۴۳ میلیون تومان نیز برای سیل زدگان کمک کردند.

وی ضمن بیان اینکه کمک های کارکنان کمیته امداد کردستان در دو مرحله صورت گرفت، افزود: پرسنل این نهاد در مرحله نخست ۱۵ میلیون تومان و در مرحله دوم نیز ۲۸ میلیون تومان برای سیل زدگان کمک کرده اند.

شیخی زاده با بیان اینکه مردم نوع دوست استان کردستان نیز تاکنون ۳۰۰ میلیون تومان از طریق این نهاد به سیل زدگان کمک کرده اند که در قالب سه محموله به استان های گلستان، لرستان و خوزستان ارسال شده است، اعلام کرد: ۱۰۰ میلیون تومان از این کمک ها به صورت نقد و ۲۰۰ میلیون تومان نیز در قالب کالا بوده است.

وی گفت: این محموله شامل لوازم ضروری همچون مواد خوراکی، وسایل بهداشتی، پوشاک، کفش، پتو، چادر و سایر نیازمندی‌های مردم سیل زده بوده است.

مدیرکل کميته امداد استان خاطرنشان کرد: مردم خیر و نیکوکار می توانند جهت مشارکت در کمک به سیل زدگان، کمک‌های خود را از طریق پایگاه های جمع آوری کمک این نهاد در سراسر استان و همچنین واریز کمک های نقدی به حساب شماره  ۰۱۰۴۲۴۴۸۴۶۰۰۰ نزد بانک صادرات شعبه مرکزی سنندج اقدام کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: