• دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-190-5
  • خبرنگار : 68002
  • منبع خبر : گزارش

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج خبر داد:

نصب المان و چاپ تصاویر مفاخر و مشاهیر کرد به مناسبت "روز سنه"در سطح شهر سنندج

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از چاپ تصاویر و نصب المان مفاخر و مشاهیر کرد به مناسبت روز سنه خبر داد و گفت: به منظور هویت بخشیدن به محیط شهری و زنده نگه داشتن نام، یاد و خاطره مفاخر و مشاهیر شهر سنندج کلیه سازه های تبلیغاتی سطح شهر به تصاویر مشاهیر کرد سنندجی آراسته می شود .

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، شرمین شریفی در جمع خبرنگاران گفت:  فضاسازی محیطی سطح شهر به مناسبت روز سنه انجام خواهد شد .

وی افزود: یکی از اقدامات ارزنده در راستای احیای آداب فرهنگ و هنر این دیار گنجاندن روزی در تقویم بنام روز سنه بود .

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج بیان کرد: پس از تایید 6 اردیبهشت به نام روز سنه جلسات مختلفی در راستای برگزاری این مناسبت مهم فرهنگی صورت گرفته است .

وی ادامه داد: این سازمان در راستای رسالت کاری خود در جهت فضاسازی محیطی سطح شهر تمهیدات لازم را صورت داده است .

شریفی، از نصب المان و چاپ تصاویر مفاخر و مشاهیر کرد به مناسبت روز سنه خبر داد و عنوان کرد: به منظور هویت بخشیدن به محیط شهری و زنده نگه داشتن نام، یاد و خاطره مفاخر و مشاهیر تصاویر آنها چاپ و بر روی کلیه سازه های تبلیغاتی سطح شهر نصب خواهد شد .

مهندس شریفی اعلام کرد: این سازمان به مناسبت روز سنه   علاوه بر فضا سازی محیطی سطح شهراقدام  به  آماده سازی 4 المان نموده که بزودی در معابر سطح شهر نصب خواهد شد .

وی اضافه کرد: در  راستای فضا سازی محیطی سطح شهر علاوه بر تصاویر مفاخر و مشاهیر کرد، تصاویر تمامی ساختمان های باارزش دارای معماری قدیمی و طبیعت چشم نواز و نشانه های طبیعی و همچنین عکس های قدیمی شهر سنندج نیزچاپ   و بر روی سازه های تبلیغاتی سطح شهر  نصب می شود

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج ابراز امیدواری نمود : با فضا سازی محیطی و مناسب سطح شهر ضمن معرفی مفاخر و مشاهیر به نسل های جوان تربتوانیم فضای سطح شهر  برای بر گزاری مراسمات فرهنگی وهنری  این رویداد مهم مهیا و آماده کنیم .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: