• شنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 981-1192-5
  • خبرنگار : 68021
  • منبع خبر : گزارش

نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی،

دولتمردان برای تحقق شعار سال بیشتر تلاش کنند

نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، گفت: دولتمردان برای تحقق شعار سال که از طرف مقام معظم رهبری به رونق تولید نامگذاری شده باید تلاش بیشتری کنند.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، محسن بیگلری امروز(31 فروردین) در گردهمایی شوراهای اسلامی و دهیاران شهرستان سقز که با حضور جمعی از مدیران کل در سقز برگزار شد، اظهار کرد: ۴۱ میلیارد تومان اعتبار برای راه آهن میاندوآب، سقز مصوب شده است.

وی تصریح کرد: مردم روستاها نسبت به واگذاری معادن و عدم بهره‌مندی منطقه از آن، گلایه‌مند هستند.

نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، افزود: صندوق فولاد بازنشستگی کشور برای سرمایه گذاری معادن سقز دعوت شدند ولی تاکنون نتیجه ای مطلوب حاصل نشده است.

وی، خواستار بهره مندی زمین‌های کشاورزی از آبیاری بارانی، نهایی شدن بهره‌مندی زمین های پایاب سد چراغ ویس از آب این منبع آبی و در اختیار قرار دادن نهاده‌های کشاورزی با تسهیلات ارزان برای کشاورزان شد.

نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، افزود: میانگین شهرستان از برخورداری راه آسفالت روستایی در چند سال اخیر از ۲۵ درصد به ۴۰ درصد افزایش یافته است که برنامه‌ریزی برای آسفالت ۳۰۴ کیلومتر در شهرستان سقز این میانگین را ارتقا خواهد داد.

بیگلری گفت: در حوزه گازرسانی به روستاها اقدامات خوبی انجام شده است و در واقع به بازگشایی مرز و بازارچه سیف بسیار امیدوار هستیم.

گفتنی است در این گردهمایی نماینده شوراهای ۴ بخش شهرستان سقز و نماینده دهیاری‌ها مشکلات روستاهای شهرستان سقز را بیان کردند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: