• شنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-17590-5
  • خبرنگار : 68026
  • منبع خبر : گزارش

/معرفی کتاب/

" از شنبه"

کتاب " از شنبه" راهنمای علمی و کاربردی از اهمال کاری و تنبلی تا موفقیت  اثر محمد پیام بهرام‌پور، شما را از شر سستی، تنبلی و پشت گوش اندازی رهایی می‌کند .

 

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، تغییر کردن جرأت می‌خواهد و شما با تهیه این کتاب نشان دادید که بسیار توانمند و شجاع هستید، تقریباً مطمئنم که برای هر کسی، زمان‌هایی پیش آمده که تصمیم بگیرد در یک فرصت مناسب، کار مشخصی را انجام دهد.

مثلا:   از  این مهمانی به بعد رژیم غذایی خاصی را شروع می‌کنم، از فردا تصمیم من این است که فلان برنامه را داشته باشم،   از  هفته بعد به باشگاه ورزشی خواهم رفت   آخر ماه بالاخره تکلیفم را با رئیسم مشخص می‌کنم، از  امسال خواهم شغلم را تغییر دهم، سر فرصت اتاقم را مرتب می شوم و غیره

مسأله اینجاست که چرا آن روز طلایی که قرار است همه این اتفاق‌ها رخ بدهد، نمی آید؟ و هیچ  شنبه‌ای با شنبه‌های دیگر فرقی ندارد، هیچ نوروزی باعث تغییر جدیدی نمی‌شود و همه چیز از انتهای فروردین، مانند سال گذشته است، چرا هیچگاه موعد تغییرات نمی‌رسد و به نظر می‌رسد که بر خلاف فیلم‌ها و افسانه‌ها و داستان‌های موفقیت، روز خاصی در دنیا وجود ندارد و یا حداقل این روزها برای ما پیدا نمی‌شود ! حقیقت  این است که اکثر انسانها درخواست عجیبی از این دنیا دارند !

اکثر انسانها می‌خواهند به رفتارهای قبلی خود ادامه دهند،اما نتایج متفاوتی بگیرند.

 از آنجایی که این موضوع برای اکثر ما نتایج مخربی در پی داشته و باعث اهمال کاری و تنبلی شده است، در این کتاب قصد داریم در مورد این موضوع با هم صحبت کنیم که چطور اهمال کاری، تنبلی و پشت گوش اندازی را در زندگی خود مدیریت کنیم؟ سوالی که بسیاری از ما را آزرده خاطر می‌کند این است که ببینیم :

۳ یا ۵ سال پیش فکر می‌کردیم که در این شرایط و در این موقعیت هستیم یا شرایط بسیار بهتری داریم؟

معمولاً اکثر انسانها نسبت به شرایط فعلی خود رضایت ندارند و احساس می‌کنند که باید جایگاه بالاتری را کسب می‌کردند و یکی از اصلی‌ترین دلایل این موضوع اهمال کاری است.

 

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: