• چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-16790-5
  • خبرنگار : 68026
  • منبع خبر : گزارش

مدیر کل بیمه سلامت استان کردستان،اعلام کرد:

43 هزار بیمه شده کمیته امداد تحت پوشش بیمه سلامت قرار می گیرند

مدیرکل بیمه سلامت استان کردستان، گفت: با انجام این تفاهم نامه تمام بیمه شدگان کمیته امداد امام خمینی(ره) تحت پوشش بیمه سلامت قرار می‌گیرند.

 به گزارش ایسنا منطقه کردستان، انور اسماعیلی ظهرامروز( 28 فروردین) در جلسه امضای تفاهم نامه پوشش بیمه سلامت مدد جویان شهری کمیته امداد امام خمینی(ره) که به صورت ویدئو کنفرانس در سراسر کشور به طور همزمان شروع شد، با اشاره به اینکه این طرح برای اولین بار سطح کشور انجام می‌گیرد، اظهار کرد: با موافقت مجلس شورای اسلامی همه بیمه شدگان درمان کمیته امداد امام خمینی (ره) به صورت یک پارچه به بیمه سلامت منتقل شدند.

وی با اشاره به اینکه این طرح در سراسر کشور همزمان انجام می‌گیرد، تصریح کرد: در سراسر کشور حدود یک میلیون نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند که سهم استان کردستان از این تعداد 43 هزار نفر است.

مدیرکل بیمه سلامت استان کردستان، افزود: که با توجه به این تفاهم نامه از اول فروردین سال جاری این خدمات تحت پوشش بیمه سلامت قرار می‌گیرد.

اسماعیلی بیان کرد: در استان کردستان تعداد 260 بیماری خاص و 2 هزار و 700 نفر بیماری صعب العلاج وجود دارد که در قالب همان 43 هزار نفر بیمه شده به صندوق سایر اقشار منتقل خوادهند شد و تحت پوشش بیمه سلامت قرار می‌گیرند.

 وی گفت: تا پایان اردیبهشت سال جاری تمام بیمه شدگان تحت پوشش کمیته امداد به سازمان بیمه سلامت منتقل می‌شوند و در این مدت مددجویان می‌توانند با استفاده از بیمه کمیته امداد خدمات دریافت کنند.

مدیر کل بیمه سلامت استان کردستان، خاطرنشان کرد: در این راستا سازمان بیمه سلامت، سعی بر این دارد که خدمات را بیش از پیش به بیمه شدگان ارائه دهد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: