• چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-16590-5
  • خبرنگار : 68002
  • منبع خبر : گزارش

صنوف آلاینده و مزاحم شهری سنندج ساماندهی می‌شود

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری سنندج از انتخاب مشاور جهت امکان‌سنجی و مکان‌یابی ساماندهی صنوف آلاینده در سنندج خبر داد و گفت: صنوف آلاینده و مزاحم شهری در سنندج ساماندهی می‌شود .

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، تورج سلطنت‌پوری صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه صنوف آلاینده و مزاحم شهری ساماندهی می‌شود، اظهار کرد: بر اساس شیوه‌نامه ساماندهی مشاغل آلاینده ابلاغیه هیئت وزیران این شهرداری بعنوان دبیر کارگروه ساماندهی مشاغل آلاینده شهرستان انتخاب شده است .

وی افزود:  یکی از رسالت‌های کاری  این سازمان  در راستای ساماندهی صنوف آلاینده و شناسایی و تهیه اطلس مشاغل آلاینده در قالب پنج اتحادیه است .

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری سنندج، از انتشار فراخوان برای انتخاب مشاور در راستای مکان‌یابی و امکان‌سنجی انتقال صنوف آلاینده به خارج از شهر خبر داد و گفت: اجرای طرح ساماندهی صنوف آلاینده می‌تواند به بهبود فضای کالبد شهری و همچنین بهبود محیط کسب و کار و شرایط فعالیت اقتصادی در بستر شهر و کاهش ترافیک کمک کند .

سلطنت‌پوری اضافه کرد: اتحادیه فلزکاران، درودگران، نمایشگاه داران اتومبیل، تعمیرکاران و مصالح فروشان  از جمله صنوفی هستند که نسبت به ساماندهی آنها اقدام خواهد شد .

وی در پایان خاطرنشان کرد: در صورت اجرای طرح ساماندهی صنوف آلاینده بالغ بر 4 هزار صنف از محدوده شهری خارج  و در مجتمع‌های صنفی در حریم خارج از محدوده شهر ساماندهی می‌شوند .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: