• سه شنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-16290-5
  • خبرنگار : 68026
  • منبع خبر : گزارش

راوی و رزمنده دفاع مقدس:

دانشجویان باید شهید اکبر عرب زاده را الگوی خود قرار دهند

راوی و رزمنده دفاع مقدس، گفت: دانشجویان و جوانان باید از شهیدانی چون شهید اکبر عرب زاده درس بگیرند و آنها را الگوی زندگی خود قرار بدهند چرا که آنها نیز در اوج جوانی جنگ را با دشمن  انتخاب کردند و در این راه شهید شدند.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، حاج محمد احمدیان امروز(27 فروردین) در آیین یادواره شهدای دانشجو شهید اکبر عرب زاده، که در دانشکده فنی و حرفه‌ای شهید یزدان پناه برگزار شد، اظهار کرد: استان کردستان یک استان مظلوم و سرزمین مجاهدات های خاموش است.

وی با اشاره به گفته مقام معظم رهبری که شهدا امام زاده کشور عشق هستند، افزود: در طول هشت سال دفاع مقدس در هر کجایی که جنگ بوده و خون شهیدان ریخته شده به عنوان زیارتگاه‌ها و میعادگاه شناخته شده و مردم هر سال ردپای شهیدان را زیارت می‌کنند.

راوی و رزمنده دفاع مقدس، بیان کرد: اگر امروز دولت امریکا به یکی از ارزشمندترین نهادهای مملکت نگاه تروریست دارد باید بیش از پیش برای شناخت شهدا وقت و زمان گذاشت که بهتر این مردم این مملکت را بشناسند.

احمدیان با اشاره به نگاه جغرافیای شهدا، عنوان کرد: در وصیت نامه شهید حاج علی محمدی آمده است که برای این مملکت می‌جنگیم و شهید شدن در جنوب و یا غرب کشور برایمان فرقی نمی‌کند.

وی گفت: دانشجویان و جوانان باید از شهیدانی چون شهید اکبر عرب زاده درس بگیرند و آنها را الگوی زندگی خود قرار بدهند چرا که آنها نیز در اوج جوانی جنگ را با دشمن  انتخاب کردند و در این راه شهید شدند.

راوی و رزمنده دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: وقتی یاد و خاطره شهدا توسط راویان گفته می‌شود باید جوانان گوش فرا دهند و توصیه‌های این شهیدان را سر لوحه زندگی خود قرار دهند.

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: