• پنجشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-13590-5
  • خبرنگار : 68026
  • منبع خبر : گزارش

پروژه گازرسانی 18 روستای شهرستان دیواندره به پیمانکار واگذار شد

فرماندار دیواندره، از واگذاری پروژه گازرسانی روستای شهرستان دیواندره به پیمانکار خبر داد و گفت:  به زودی عملیات اجرایی گازرسانی به این روستاها آغاز خواهد شد .

  به گزارش ایسنا منطقه کردستان، به نقل از استانداری کردستان، جعفر توان اظهار کرد: در سفر استاندار کردستان به دیواندره گازرسانی به 21 روستای شهرستان کلنگ زنی شد که 18 روستای آن به پیمانکار واگذار شده و پروژه گازرسانی به سه روستای درویان فارس، گرجی و قزلبلاغ از توابع بخش سارال نیز در مرحله تعیین پیمانکار قرار دارد .

 

وی خدمات رسانی به مردم به خصوص مردم روستاها را وظیفه مسئولین دانست و افزود: با پیگیری این فرمانداری و اعلام شرکت گاز استان مبنی بر واگذاری این پروژه‌ها به پیمانکار،  به زودی عملیات اجرایی گازرسانی به این روستاها آغاز خواهد شد .

 

 

فرماندار دیواندره با بیان اینکه از مجموع 173 روستای شهرستان 159 روستا قابلیت گازرسانی را دارد، تصریح کرد: تاکنون به 123 روستای شهرستان گازرسانی شده و در سال جاری 21 روستای دیگر شامل 7 روستای بخش مرکزی، 10 روستای بخش سارال و 4 روستای بخش کرفتو گازرسانی می شود .

 

توان در ادامه گفت: با تعیین پیمانکار 4 روستای بخش کرفتو عملاً تمامی روستاهای این بخش گازدار خواهند شد .

 

لازم به ذکر است پروژه گازرسانی به روستاهای بست، کاکوسان، آلیجان، آبباره، پنجه علیا، پنجه سفلی، قرچی قران از توابع بخش مرکزی و روستاهای سیر سفلی، سیر علیا، مودی و باشقشلاق از توابع بخش کرفتو و روستاهای علی آباد دوله ره ش، تازه آباد دوله ره ش، کوس عنبر، آقبلاق کوس عنبر، ابراهیم آباد، آقبلاق ابراهیم آباد، برقلعه از توابع بخش سارال به پیمانکار واگذار شده است .

 

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: