• یکشنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-10790-5
  • خبرنگار : 68026
  • منبع خبر : گزارش

نماینده ولی فقیه در کردستان

روحانیت در مقابله با آسیب های اجتماعی نقش پر رنگی ایفا می‌کنند

نماینده ولی فقیه در کردستان، با اشاره به اینکه دشمنان به واسطه اختلافات قومی، مذهبی، سیاسی و حزبی در پی ایجاد تفرقه بین ما هستند گفت: با این شرایط باید به آسیب های اجتماعی حساس تر شویم و به طور جدی برخورد کنیم.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، حجت الاسلام سید محمد حسینی شاهرودی یکشنبه(‌23 دی ماه) در نشست استاندار با علما و روحانیون معزز استان کردستان اظهار کرد: در سالگرد چهل سالگی انقلاب اسلامی باید روحانیون نسبت به انقلاب اسلامی یک نگاه و تلاش ویژه داشته باشند.

وی تصریح کرد: اساس انقلاب اسلامی بر پایه توسعه دین مداری بوده و به رهبری روحانیت و حضور مردم به پیروزی رسیده است.

نماینده ولی فقیه در کردستان، بیان کرد: انقلاب اسلامی در شرایط سخت و تاریک که قرن‌ها دشمن دست به دست هم دادند تا نام خدا را محو کنند و انسان را به سمت دنیا پرستی و انسان محوری پیش ببرند، شکل گرفت.

آیت الله حسینی شاهرودی، عنوان کرد: در شرایطی که دشمن احساس پیروزی می‌کرد و لیبرالیسم و کمونیسم را علیه خدا و گرایش الهی انسان با هم ساخته بودند، انقلاب اسلامی به جنگ با هر دو برخاست و خوشبختانه آن ها را شکست داد.

نماینده ولی فقیه در کردستان ، با اشاره به اینکه ایجاد جنگ روانی برنامه دشمنان است، گفت: انقلاب اسلامی به کوری همه دشمنان توانست پیشرفت کند و همچنان پیش می‌رود و با تمام شرایط سخت کنونی می‌تواند رشد کند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان با اختلافات قومی، مذهبی، سیاسی و حزبی در صدو ایجاد تفرقه بین ما هستند، بیان کرد: با این شرایط باید به آسیب های اجتماعی حساس تر شویم و به طور جدی برخورد کنیم در واقع روحانیت در مقابله با این آسیب نقش پر رنگی می توانند داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در کردستان، خاطرنشان کرد: دشمنان در تلاش اند که ارزش‌های انقلاب را از بین ببرند و در این شرایط ما باید بیشتر توجه به اهمیت ارزش‌های جامعه داشته باشم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: