• سه شنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9710-1992-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

هیچ مدیر و مسئولی طلبکار انقلاب نیست

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان گفت: مدیران باید بدانند که همه مدیون انقلاب اسلامی هستند و هیچ مدیر و مسئولی از انقلاب طلبی ندارد و این مردم و مسلمانان هستند که نظام به آن ها طلبکار است .

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، حجت الاسلام مختار کرمی، امروز در همایش مداحان و هیئات مذهبی و موسسات قرآنی استان با عنوان چهل منزل تا اربعین اظهار کرد: حفظ انقلاب اسلامی و برپاداشتن پرچم عزت و شرف نظام از وظایف مسئولان نظام است.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان باید برای حفظ و تداوم راه و یاد امام و شهدا همواره تلاش کنند، افزود: ما باید بدانیم که حفظ راه و یاد امام نقشه راه صحیح را به ما نشان می دهد .

حجت الاسلام کرمی اعلام کرد: مسئولان نظام برای تحقق جامعه نمونه اسلامی باید از همه دشواری ها و سختی ها عبور کنند و به فضل الهی این امر محقق خواهد شد .

وی عنوان کرد: مدیران باید بدانند که همه مدیون انقلاب اسلامی هستند و هیچ مدیر و مسئولی از انقلاب طلبی ندارد و این مردم و مسلمانان هستند که نظام به آن ها طلبکار است .

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان افزود: مردم ایران اسلامی هیچگاه خود را طلبکار نظام نمی دانند و خود را سرباز امام و رهبری می دانند .

وی در پایان یادآور شد: مداحان و مسئولان هیئات مذهبی و موسسات قرآنی انسان های صالحی هستند که به عشق امام و رهبری وارد عرصه فعالیت های دینی و قرآنی شده اند و باید به این راهی که در پیش گرفته اند، افتخار کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: