• دوشنبه ۱۰ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9710-1392-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

نماینده ولی فقیه در کردستان:

گنجینه ارزشمند دفاع مقدس هنوز بکر مانده است

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به اینکه واقعیات دفاع مقدس باید برای جهانیان بازگو شود، گفت:  دفاع مقدس گنجینه ارزشمند و معدن الماسی بوده که خیلی از آن استفاده نشده و هنوز بکر مانده است.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، آیت‌الله سید محمد حسینی شاهرودی، امروز، 10 دی ماه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس اظهار کرد: دفاع مقدس گنجینه ارزشمند و معدن الماسی بوده که خیلی از آن استفاده نشده و هنوز بکر مانده است.

وی با اشاره به اینکه آنچه که از دفاع مقدس نشر پیدا کرده به نسبت عظمت آن قطره اندک است، افزود: مقابله و درگیری همیشه وجود دارد اما آنچه موجب ماندگاری دفاع مقدس شده اتحاد، یکپارچگی، ایثار و شهادت اقشار مختلف مردم بوده است.

آیت الله حسینی شاهرودی بیان کرد: اگر دشمنان بتوانند دین، آیین و ارزش های اسلامی را از شما دور کنند دیگر باید شما کامل تابع آن ها شوید چراکه باورها، ارزش ها و اعتقادات و آزادی های شما دیگر معنایی ندارد.

وی با اشاره به اینکه واقعیات دفاع مقدس باید برای جهانیان بازگو شود، اعلام کرد: ارزش‌های دفاع مقدس اگر منعکس نشود با تحریف و به اشتباه و به شیوه نادرست توسط دشمن به گوش مردم جهان خواهد رسید و مردم از واقعیات بی‌خبر خواهند بود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان دفاع مقدس را منشاء تمام پیشرفت‌های علمی کشور دانست و عنوان کرد: بحث نظام دفاعی اسلام تنها بر تجهیزات متکی نیست و باید ارزش‌های مادی و معنوی و تثبت نظام که برگرفته از دفاع مقدس است، تبیین شود.

وی عنوان کرد: تصور دشمن از تحریم‌ها جلوگیری از پیشرفت علمی کشور است اما هیچگاه نباید از این مهم غافل شد.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی، افزود: این انقلاب دارای ایده‌هایی خاص و باورهایی ارزشمند است و هر کسی که به این باورها برسد می‌تواند به خوبی تابع آن شود.

وی یادآور شد: دشمن را نباید هیچگاه کوچک دانست، چراکه غفلت باعث‌ ضربه خوردن می‌شود و نباید یک لحظه از دشمن غافل شد و یا او را کوچک شمارد و همه باید بدانید که جنگ دانشگاه انسان‌سازی بود و باید از آن درس گرفت.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: