• یکشنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9710-1092-5
  • خبرنگار : 68021
  • منبع خبر : گزارش

مولفه اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران، مردم هستند

مشاور فرهنگی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: مولفه اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران، مردم هستند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، علی محمد پناه در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی که با حضور فرماندار، مسئولین و اقشار مختلف مردم در سالن شهید کاوه سقز برگزار شد، اظهار کرد: حضور گسترده مردم برای پایان دادن به فتنه های دی ماه ۸۸، سه پیام اصلی برای سران فتنه، ساکتان فتنه و دنیای غرب و رسانه های غربی داشت و آن پیام این بود که ولایت مداری، بصیرت و استقامت رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است.

محمد پناه با اشاره به شرایط کنونی جامعه ما، افزود: مردم ایران اسلامی در آزمون های سخت و برهه های مختلف سربلند بیرون آمدند و در دهه چهارم انقلاب اسلامی هم با پیشرفت عظیمی که انقلاب اسلامی داشته است با مدیریت جهادی و تفکر انقلابی سربلند خواهند شد.

وی با بیان اینکه حماسه 9 دی بر گرفته از عاشورای حسینی بود، اضافه کرد: این حماسه متعلق به همه مردم ایران است و اعتماد مردم به نقش بی بدیل رهبری از آثار و دستاوردهای آن است.

وی با عنوان اینکه دشمن نتوانست از طریق شبیه خون فرهنگی و ناتوی فرهنگی تغییری در رفتار مردم و ساختار کشور ایجاد کند، تاکید کرد: اکنون از طریق اقتصادی، میدان جنگ را به عرصه معیشت مردم کشانده است.

وی ادامه داد: موقعیت برتر ایران در منطقه، مشارکت 40 میلیونی مردم در انتخابات ریاست جمهوری و افزایش مقبولیت نظام جمهوری اسلامی ایران در جهان از دلایل فتنه 88 بود.

مشاور فرهنگی فرمانده سپاه کردستان با بیان اینکه، دشمنان و سران فتنه، اصل نظام را نشانه گرفته بودند و تقلب در انتخابات بهانه بود، اظهار کرد: دشمنان اسلام با تمام توان آمده بودند نظام اسلامی را ساقط کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: