• یکشنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9710-992-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

نماینده ولی فقیه در کردستان:

اقتدار و عظمت نظام اسلامی ایران بعد از فتنه 88 بیشتر شد

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: اقتداری که جمهوری اسلامی و رهبری و امت اسلامی بعد از این فتنه پیدا کردند قابل مقایسه با قبل از آن نیست؛ دشمنان ما بعد از شکست در فتنه در سراشیبی سقوط قرار گرفتند اما روز به روز به اقتدار و عظمت ما افزوده شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، ایت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی روز یک‌شنبه(9 دی) در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی که در سالن آزادی سنندج برگزار شد، اظهار کرد: روز 9 دی روز بصیرت، استقامت، پایداری و ولایت مداری امت اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه همه امت اسلامی و حتی انبیای الهی هم از آزمایش و امتحان مستثنی نیستند، افزود: 9 دی روزی بود که ملت سرافزار ما همچون آزمایش‌های گذشته از این امتحان الهی هم سرفراز بیرون آمد و تحسین جهانیان را برانگیخت و همه به این ملت آفرین گفتند.

نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه فتنه سال 88، فتنه کور و پیچیده‌ای بود، عنوان کرد: دشمنان ایران اسلامی سال‌ها برای این فتنه هزینه کرده بودند و به خیال خام خود فکر می‌کردند که همه زمینه‌ها برای آنها فراهم شده است.

وی ادامه داد: دشمنان ما در محاسبات خود اشتباه کردند، آنها فکر می‌کردند با انقلاب‌های رنگی که در گذشته حکومت‌ها را ساقط کرده بودند می‌توانند ایران را هم شکست دهند اما اینگونه نشد.

آیت الله حسینی شاهرودی اضافه کرد: آنها برای فتنه ۸۸ سرمایه گذاری بزرگی کرده بودند و حمایت مالی هم داشتند، اما خداوند ملت ایران را پیروز کرد.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان نظام ما برای این فتنه برنامه ریزی کرده بودند، تصریح کرد: اقتداری که جمهوری اسلامی و رهبری و امت اسلامی بعد از این فتنه پیدا کردند قابل مقایسه با قبل از آن نیست؛ دشمنان ما بعد از شکست در فتنه در سراشیبی سقوط قرار گرفتند اما روز به روز به اقتدار و عظمت ما افزوده شده است.

نماینده ولی فقیه در کردستان در ادامه سخنان خود، اعمال تحریم‌های اقتصادی از سوی کشور آمریکا و هم پیمانانش را توطئه دیگری علیه کشورمان دانست که خوشبختانه در این توطئه هم شکست خوردند.

وی با عنوان اینکه ارکان این نظام، رهبری و مردم هستند،خاطرنشان کرد: تا وقتی که مردم ما با بصیرت و دشمن شناس هستند، این ملت شکست ناپذیر خواهد بود.

آیت الله حسینی شاهرودی در پایان تاکید کرد: کسانی در مقابل دشمن ایستادند و خداوند را یاری کردند، مورد احترام خداوند و ملایکه بوده و همواره در دنیا و آخرت عزتمند هستند.

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: