• شنبه ۱۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-5390-5
  • خبرنگار : 68026
  • منبع خبر : گزارش

استاندار کردستان:

انتخاب مشاوره معلولین یک امر سوری نیست

استاندار کردستان، گفت: انتخاب مشاوره معلولین یک امر سوری نیست بلکه برای ورود حل مشکلات معلولین در استان انجام شده است.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، بهمن مرادنیا ( شامگاه 17 آذر ماه) در آیین روز جهانی معلولین که در مجتمع فجر سنندج برگزار شد، با اشاره به همکاری معلولین در اداره ها، اظهار کرد: انتخاب مشاوره معلولین یک امر سوری نیست بلکه برای ورود حل مشکلات معلولین در استان انجام شده که با سرعت بیشتر با همکاری مدیران در سطح استان انجام بگیرد.

وی تصریح کرد: در استان کردستان کاستی‌ها و ضعف‌های زیادی در حوزه معلولین وجود دارد که با همت همه مدیران برای رفع این مشکلات تمام توان را در این راه به کار می‌گیریم.

استاندار کردستان، از همه دستگاه های دولتی، شهردار، شورا و فرمانداری درخواست کرد که همه هزینه های لازم برای مناسب سازی استان را از اعتبارات دولتی در سال 98 تامین کنند.

مرادنیا عنوان کرد: تمام دستگاه‌های دولتی باید در حل مشکلات معلولین همکاری کنند و امیدوارم افراد توانمند به جزء معلولیت دغدغه‌های دیگری نداشته باشند.

در ادامه نصرالله ابراهیمی مشاوره معلولین در استانداری استان کردستان، ذکر کرد: یکی از مشکلات و درخواست‌های معلولین اجرایی قوانین موجود و حقوق معلولین است.

وی از نمایندگان مجلس برای تامین بودجه و اجرای این قانون در استان کردستان خواستار شد و گفت: با اجرای این قانون و تلاش لازم در این حوزه سایر نمایندگان را فرا بخوانند.  

ابراهیمی با اشاره به همکاری استاندار با معلولین، خاطرنشان کرد: وجود معلولین در اداره‌ها یک شروع حرکتی برای رفع مشکلات معلولین بوده و امیدوارم توسعه پایدار را توسط معلولین برای شکوفایی جامعه محقق کنیم.

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: