• شنبه ۱۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 979-1493-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

وجود 14 پژوهش‌سرای دانش آموزی در کردستان

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش کردستان گفت: 14 پژوهش‌سرای دانش آموزی در استان وجود دارد که دانش آموزان در آنها کارهای پژوهشی انجام می‌دهند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، طالب محمدی، روز شنبه(17 آذر) در دومین جلسه کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری استان و سومین ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری سال ۹۷ که در استانداری کردستان برگزار شد، اظهار کرد: 11 طرح پژوهشی در آموزش و پرورش استان کردستان تصویب شده که اجرایی خواهد شد.

وی افزود: 24 آذرماه، زنگ نمادین پژوهش در یکی از مدارس ناحیه یک سنندج نواخته خواهد شد و همچنین مراسم استانی تجلیل از دانش آموزان و معلمان پژوهشگر هم در 26 آذرماه برگزار خواهد شد.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش کردستان با اشاره به تجلیل از چهار نفر دانشجو معلم پژوهشگر دانشگاه فرهنگیان استان، عنوان کرد: دو پژوهشگر نیز از جامعه دانش آموزی و معلمان استان به مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان که ۲۸ آذرماه در دانشگاه کردستان برگزار می‌شود معرفی شده و مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

وی در ادامه گفت: 14 پژوهش سرای دانش آموزی در استان وجود دارد که دانش آموزان در آنها کارهای پژوهشی انجام می‌دهند.

محمدی خاطرنشان کرد: زمینه بازدید دانش آموزان از مراکز آزمایشگاهی و علمی و پژوهشی استان نیز فراهم شده که در هفته پژوهش انجام خواهد شد.

وی همچنین از برگزاری کارگاه آموزشی با دعوت از کارشناسان حوزه پژوهش در مدارس خبر داد و گفت: طرح اقدام پژوهی نیز در آموزش و پرورش استان اجرا می‌شود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: