• شنبه ۱۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 979-1393-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

رئیس جهاددانشگاهی کردستان عنوان کرد:

راهیابی 52 ایده به مرحله پیش داوری سومین جشنواره‌ ایده‌های برتر

رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان از راهیابی 52 ایده به مرحله پیش داوری سومین جشنواره‌ ایده‌های برتر در استان خبر داد و گفت: پیش داوری این ایده‌ها توسط افراد متخصص و مورد تایید پارک علم و فناوری و بنیاد نخبگان استان در هفته جاری انجام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، چیا سهراب نژاد، روز شنبه(17 آذر) در دومین جلسه کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری استان و سومین ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری سال ۹۷ که در استانداری کردستان برگزار شد، اظهار کرد: سومین جشنواره ایده‌های برتر به همت جهاد دانشگاهی و با همکاری دانشگاه‌ها، مراکز رشد و دستگاه‌های اجرایی استان (25 آذر) در تالار مولوی دانشگاه کردستان برگزار می‌شود.

وی افزود: تاکنون جلسات داخلی و جلسه‌ای تخصصی نیز با حضور مدیران علمی و پژوهشی و مدیران مراکز رشد استان در خصوص برنامه‌های این جشنواره برگزار شده است و در هفته جاری هم ایده‌های ارسال شده به دبیرخانه جشنواره، پیش داوری می‌شوند.

رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان عنوان کرد: 52 ایده در حال حاضر نهایی شده است که به مرحله پیش داوری راه می‌یابند.

وی در ادامه به اهمیت داوری این ایده‌ها پرداخت و گفت: داوری ایده‌ها توسط افراد متخصص و مورد تایید پارک علم و فناوری و بنیاد نخبگان استان انجام خواهد شد.

سهراب نژاد اعلام کرد: ایده پردازان در محورهای کشاورزی، فناوری اطلاعات، فنی مهندسی و گیاهان دارویی ایده‌های خود را در این جشنواره ارائه خواهند داد.

وی خاطرنشان کرد: در هر محور در صورت دارا بودن شرایط لازم، سه ایده برتر معرفی و تجلیل می‌شوند و علاوه بر این، ایده‌های برتر هم در مراکز رشد استان جذب خواهند شد.

رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان در پایان گفت: همچنین ایده‌های برتر این جشنواره به جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان که در ۲۸ آذرماه در دانشگاه کردستان برگزار می‌شود، معرفی شده و مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: