• شنبه ۱۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-3392-5
  • خبرنگار : 68017
  • منبع خبر : گزارش

۱۶ آذر نماد خروش دانشجویان علیه ظلم است

نماینده ولی فقیه در دانشگاه کردستان گفت: ۱۶ آذر نماد خروش دانشجویان علیه ظلم و ستم و آمریکا و نفی دخالت بیگانگان و اجانب در کشور است و باید همواره آن را پاس داشت.

به گزارش ایسنا, منطقه کردستان، حجت السلام محرم بیابانی در مراسم روز دانشجو در دانشگاه کردستان، اظهار کرد: جوانی دوران جمع اضداد و عسر و یسر است و دانشجو باید بکوشد سربلند از این روزها بیرون بیاید.

وی با بیان اینکه جوانی دوران طروات و شادابی عمر انسان است، گفت: اگر جوان خود بین باشد قطعا اسیر شهوات و غرایز خود شده و بی شک فردی بیمار خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در دانشگاه کردستان با اشاره به اینکه جوان فضیلت طلب و فضیلت جو است، تصریح کرد: اگر جوان خدا بین و اهل ایمان باشد امیر است و در دوران نعمت به سر می برد.

وی ضمن گرامیداشت یاد سه شهید دانشجو، گفت: این دانشجویان با ایستادگی در برابر ظلم حاضر نشدند زندگی ذلیلانه داشته باشند و دخالت بیگانگان را در کشور تاب نیاورده و اعتراض کردند.

حجت السلام بیابانی خاطرنشان کرد: جوان دوست دارد کشور و وطنش عزتمند باشد و این سه شهید خون خود را در راه آزادی وطن و ایستادگی در برابر ظلم و استکبار فدا کردند.

نماینده ولی فقیه در دانشگاه کردستان، اذعان کرد: روز ۱۶ آذر نماد خروش دانشجویان علیه ظلم و ستم و آمریکا و نفی دخالت بیگانگان و اجانب در کشور است و باید همواره آن را پاس داشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: