• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-4590-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان:

سایت‌های بدون مجوز، از مجاری قانونی مجوز خود را اخذ کنند

معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان به ضرورت برخورد جدی و شناسایی کانال‌ها و سایت‌های غیرمجاز تاکید کرد و گفت: این سایت‌ها باید فعالیت‌های خود را قانونی کنند و از مجاری قانونی، مجوزهای لازم را اخذ کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حسین خوش اقبال روز پنج شنبه در پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: خانواده‌ها نظارت کافی بر فعالیت فرزندان خود در فضای مجازی را ندارند که همین مسئله باعث افزایش آسیب‌های اجتماعی هم شده است.

وی افزود: اگر این فعالیت‌ها هدایت نشوند در آینده با مشکلات عدیده‌ای روبرو خواهیم بود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان عنوان کرد: دشمن، دانش آموزان و دانشجویان و جوانان ما را مورد هدف قرار گرفته است که اگر برای این قشر از جامعه درست برنامه ریزی نکنیم در آینده خسارت‌های زیادی را متحمل خواهیم شد.

وی پرداختن به بحث آموزش را امری جدی دانست و تصریح کرد: باید از فرصت فضای مجازی برای فعالیت‌های ارزشمند بهره بگیریم و حداکثر استفاده را از این فضا داشته باشیم.

خوش اقبال در ادامه خواستار انجام مطالعات تخصصی و کارشناسی در مورد امور جوانان شد و گفت: لازم است که ادارات مربوط به امور جوانان در جلسه‌ای جداگانه راهکارهای تخصصی و مطالعه شده را ارائه دهند.

وی در ادامه به ضرورت برخورد جدی و شناسایی کانال‌ها و سایت‌های غیرمجاز تاکید کرد و افزود: این سایت‌ها باید فعالیت‌های خود را قانونی کنند و از مجاری قانونی مجوزهای لازم را اخذ کنند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان خاطرنشان کرد: نظام و دولت در راستای خدمات رسانی به مردم در حال تلاش و فعالیت هستند که نیابد اجازه دهیم سایت‌های غیرقانونی خدمات نظام را زیر سوال ببرند.

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: