• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-4490-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

بیش از 7 هزار نفر ساعت آموزش استاندارد در کردستان ارائه شد

مدیرکل استاندارد استان کردستان از ارائه 7659 نفر ساعت آموزش های مهارتی مرتبط با استاندارد در قالب برگزاري ٣٤ دوره آموزشي در هشت ماهه امسال خبر داد .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، منصور لهونیان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به منظور آشنایی دستگاه‌های اجرایی، کارشناسان استاندارد و مدیران کنترل کیفیت با وظایف استاندارد، همچنین با توجه به بند 24 سیاست‌های کلی اقتصاد مقامتی و قانون تقویت و توسعه‌ی نظام استاندارد این اداره‌کل در هشت ماهه‌ امسال در قالب برگزاري ٣٤ دوره، کارگاه های آموزشی را برگزار کرده است .

وی افزود: برگزاری این دوره‌ها با همکاری مراکز آموزشی تایید صلاحیت شده‌ استاندارد و دارای پروانه معتبر است که از تعداد ٣٤ دوره، 11 مورد را اداره کل و 23 مورد را شرکت‌های آموزشی برگزار کرده است.

مدیرکل استاندارد استان کردستان عنوان کرد: مخاطبين اين دوره‌ها مديران كنترل كيفيت واحدهاي توليدي، كارشناس آزمايشگاه‌هاي همكار، كارشناسان استاندارد و كاركنان دستگاه‌هاي اجرايي استان بوده اند .

وی تصریح کرد: با هدف آشنایی دانشجویان، کارشناسان آزمایشگاه همکار و مدیران کنترل کیفیت با استاندارد و قوانین و مقررات سازمان ملی استاندارد برای 46 نفر دانشجو، مدیرکنترل کیفیت و کارشناسان آزمایشگاه همکار معادل یک هزار و 453 نفر ساعت دوره كارآموزی برگزار شده است .

لهونیان در پایان خاطرنشان کرد: آموزش های ارائه شده در قالب کارآموزی توسط اداره‌کل و آزمایشگاه‌های همکار دارای تایید صلاحیت استاندارد انجام گرفته است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: