• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-4090-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

برگزاری چهارمین جشنواره ملی «ایده‌ها و فرصت‌ها» با محوریت کارآفرینی اجتماعی

معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، چهارمین جشنواره ملی «ایده‌ها و فرصت‌ها» را با هدف استفاده از ظرفیت های کارآفرینی اجتماعی برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کردستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این جشنواره امسال در سه محور اصلی طراحی نرم‌ افزار تلفن همراه و نرم‌ افزار رایانه‌ای، بازی رایانه‌ای و اسباب‌ بازی و انیمیشن و یک بخش ویژه برگزار می شود.

رضا اعظمی، افزود: این محورها در حوزه‌های آموزش مهارت‌‌های اجتماعی پایه به کودکان، آسیب‌‌ها و جرایم فضای مجازی، جرایم اقتصادی و امور حقوقی خواهد بود که پیش رویداد این جشنواره اول دی سال جاری و رویداد اصلی دهم تا دوازدهم بهمن در تهران برگزار خواهد شد.

اعظمی اضافه کرد: علاقه‌مندان و ایده پردازان تا بیستم دی ماه فرصت دارند با ثبت نام در سایت www.festivalidea.ir در دو  بخش دانش آموزی و آزاد شرکت کنند.

وی خاطرنشان کرد: در پایان این جشنواره، سه تیم در بخش آزاد و یک تیم در بخش دانش‌آموزی برگزیده خواهند شد و فرصت حضور در مرکز نوآوری معاونت اجتماعی قوه قضاییه را خواهند داشت.

اعظمی در پایان گفت: جشنواره استارتاپ به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی و جرایم مختلف و به منظور حمایت از کارآفرینی اجتماعی، تشخیص یک مشکل اجتماعی و استفاده از مفاهیم و اصول کارآفرینی برای ایجاد تغییر، برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: