• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-2692-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

فرمانده ناجا:

تردد کولبران باید از مسیرهای تعیین شده صورت گیرد/افزایش 40 درصدی کشفیات در سطح کشور

فرمانده ناجا گفت: با اشاره به اینکه در صورت تردد کولبران از مسیرهای تعیین شده خطری آن ها را تهدید نمی‌کند، اعلام کرد: کولبران باید به رعایت قوانین و ضوابط بیشتر توجه کنند.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، سردار سرتیپ حسین اشتری،  امروز، 11 آذرماه در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی استان اظهار کرد: اقدامات خوبی در زمینه تقویت بنیه نیروی انتظامی در کشور به ویژه در استان های کشور صورت گرفته و شاخص های مدنظر ما در زمینه تجهیز نیروی انتظامی رو به بهبودی است.

وی با اشاره به اینکه تجهیز پاسگاه های مرزی و کلانتری ها در اولویت کار نیروی انتظامی قرار دارد، افزود: در حال حاضر این تجهیزات تاحدی انجام شده و در سال آینده شاهد تحول خوبی در این بخش خواهیم بود.

سردار اشتری با اشاره به اینکه برای تجهیز بیشتر به کمک دولت نیاز است، بیان کرد:این ابزار و تجهیزات سرعت و دقت را در بین نیروهای امنیتی بالا برده و هزینه ها را کاهش می دهدو برهمین اساس بسیار مورد نیاز است..

وی تقویت استان‌های مرزی به ویژه کردستان را از نظر نیروی انسانی، تجهیزات و ساختار از برنامه‌های اولویت دار نیروی انتظامی دانست و عنوان کرد: کردستان یکی از امن‌ترین استان‌های کشور است و امیدواریم همکاری و همدلی میان مردم، نیروی انتظامی و شورای تأمین استان ادامه یابد تا شاهد ارتقای امنیت روز افزون در استان باشیم.

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی با اشاره به دستورالعمل شورای امنیت کشور در رابطه با مرز تاکید کرد: کولبری باید از مکان مشخص، در زمان مشخص و اجناس مشخصی و براساس ضوابط شورای تامین صورت گیرد و هر فردی که در این راستا کار انجام دهد مورد حمایت نیروی انتظامی است.

وی با اشاره به اینکه در صورت تردد کولبران از مسیرهای تعیین شده خطری آن ها را تهدید نمی‌کند، اعلام کرد: کولبران باید به رعایت قوانین و ضوابط بیشتر توجه کنند.

سردار اشتری عنوان کرد: آن دسته از افرادی که در مناطق ممنوعه فعالیت کرده و توجهی به قوانین ندارند هم برای ما و هم برای خود مشکل ایجاد می‌کنند.

وی با بیان اینکه کشفیات قاچاق امسال در سطح کشور نسبت به سال گذشته 40 درصد افزایش یافته است، اعلام کرد: با اینکه در مقاطعی میزان تصادفات و جان باختگان افزایش داشته اما این میزان در سه ماهه اخیر نسبت به مدت مشابه سال قبل 12 درصد کاهش داشته است.

فرماندهناجا خاطرنشان کرد: امیدواریم با همت نیروهای امنیتی و همکاری مردم بتوانیم در سال جدید شاهد کاهش تصادفات و جان باختگان ناشی از تصادف باشیم.

وی در پایان یادآور شد: در مورد جذب بانوان برای پلیس مجوز نداریم اما اولویت ما در جذب جدید با کسانی است که به عنوان پلیس افتخاری با ما همکاری دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: