• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-2392-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

رعب و وحشت ملت ایران جبهه استکبار را تضعیف کرده است

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اعلام اینکه این عزت، عظمت و اقتدار را خداوند متعال به کشور ما عطا کرده است، گفت: به برکت رعب و وحشتی که ملت ایران در دل دشمنان ایجاد کرده، جبهه استکبار روز به روز ضعیف تر کرده است.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی استان کردستان اظهار کرد: وحدت در استان کردستان بین شیعه و سنی و مردم و مسئولان یک نعمت الهی است.

وی با اشاره به اینکه الطاف خداوند بر بندگانش یک عنایت حکیمانه بوده است، افزود: اگر به گذشته نگاه کنیم به این حقیقت می رسیم که به لطف خداوند متعال، کشور به یک مکان امن برای ما تبدیل شده است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به شهادت نیروهای نظامی و امنیتی عنوان کرد: این خون‌های پاک ریخته می‌شود تا دشمنان ما نتوانند به کشور ما کج نگاه کنند.

وی با اعلام اینکه این عزت، عظمت و اقتدار را خداوند متعال به کشور ما عطا کرده است، بیان کرد: به برکت رعب و وحشتی که ملت ایران در دل دشمنان ایجاد کرده، جبهه استکبار روز به روز ضعیف تر کرده است.

آیت الله حسینی شاهرودی عنوان کرد: به برکت یاری خداوند و پیروی از بیانات رهبری امروز دیگر کسی نمی‌تواند بر کشور غلبه کند.

وی عنوان کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی زر و زور و تذویر استکبار جهانی در حال از بین رفتن است و دشمنان هر روز از برنامه‌های خود عقب نشینی می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با اشاره به خدمات سردار خرم نیا فرمانده سابق نیروی انتظامی اعلام کرد: یکی از برکات انقلاب اسلامی امنیت و اقتدار نیروهای انسانی است.

وی در پایان یادآور شد: امیدواریم هرچه زودتر فروپاشی اشغالگران مستکبر و اقتدار هر چه بیشتر نظام مقدس انقلاب اسلامی را در سطح جهان شاهد باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: