• یکشنبه ۱۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-2292-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

امنیت در کردستان پایدار و مثال زدنی است

فرمانده سابق انتظامی استان کردستان گفت: نیروهای نظامی و امنیتی تمام خطرات و آسیب ها را به جان می خرند تا مردم در امنیت و آرامش زندگی کنند و به برکت خون شهیدان و حماسه های ماندگار آنها امروز امنیت در کردستان پایدار و مثال زدنی است.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، سردارمسعود خرم نیا،  در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی استان که امروز، ۱۱ آذرماه در ستاد فرماندهی برگزار شد،اظهار کرد:امروز سنگر انقلاب اسلامی از یک سرباز به سرباز توانمند و مقتدر تغییر می کند.

وی افزود: مردم مهربان استان کردستان همواره پشتیبان و حامی واقعی نیروی انتظامی و امنیت پایدار در استان هستند.

فرمانده سابق انتظامی استان کردستان، بیان کرد: سربازان عرصه امنیت سنگرهای دفاع از امنیت و حفاظت از وطن را به خوبی و محکم نگه داشته‌اند و برای دفاع از آن جان خود را فدا می‌کنند.

وی افزود: خدا را شاکریم که سنگرهای دفاع و پاسداری از دین اسلام همواره مملو از انسان‌هایی است که جان خود را فدا می‌کنند اما اجازه نمی‌دهند پرچم نظام مقدس انقلاب اسلامی بر زمین زده شود.

خرم‌نیا بیان کرد: نیروهای نظامی و امنیتی تمام خطرات و آسیب‌ها را به جان می‌خرند تا مردم در امنیت و آرامش زندگی کنند و به برکت خون شهیدان و حماسه‌های ماندگار آنها امروز امنیت در استان کردستان پایدار و مثال زدنی است.

وی اعلام کرد: در شرایط سخت مسئولان طراز اول استان همواره در کنار نیروی انتظامی بوده و از خدمات آن‌ها حمایت و پشتیبانی کرده اند.

فرمانده سابق انتظامی استان کردستان عنوان کرد: سپاه استان کردستان نیز همواره پشتبان ماموریت های نیروی انتظامی بوده و هستند چراکه قدر امنیت را به خوبی می دانند.

وی یادآور شد: امنیت پایدار موجود در استان را مدیون خلوص نیت و ایستادگی نیروهای انتظامی هستیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: