• جمعه ۹ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-2092-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

مسلمانان باید با بیداری اسلامی بر دشمنان غلبه کنند

امام جمعه سنندج گفت:  مسلمانان باید با روحیه بیداری اسلامی، گام نهادن در مسیر قرآن و دین و وحدت و اتحاد بر آمریکا و اسراییل غلبه کنند.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، ماموستا عبدالرحمن خدایی، امام جمعه سنندج در آیین عبادی - سیاسی نماز جمعه این هفته اظهار کرد: مسلمانان باید با روحیه بیداری اسلامی، گام نهادن در مسیر قرآن و دین و وحدت و اتحاد بر آمریکا و اسراییل غلبه کنند.

وی با اعلام اینکه مکر و کینه دشمنان علیه مسلمانان هیچگاه پایانی ندارد، افزود: جامعه اسلامی با انسجام و دوری از تفرقه در برابر توطئه های دشمنان ایستادگی کنند.

امام جمعه سنندج اتحاد و یکپارچگی مسلمانان را موجب رعب و وحشت دشمنان جهان اسلام دانست و بیان کرد: با تبعیت از دین و دستور پیامبر(ص) و پیروی از توصیه‌های رهبر بیدار دل انقلاب، می‌توان از توطئه‌های شوم دشمنان با موفقیت عبور کرد.

وی با تأکید بر اینکه امروز نباید فریب جنگ روانی و تبلیغات گسترده دشمنان را خورد، بیان کرد: در شرایط کنونی جامعه باید با حفظ انسجام و اتحاد، دسیسه های پلید دشمنان ایران اسلامی را خنثی کرده و در راستای پیشرفت کشور گام برداریم.

ماموستاخدایی با دعوت از مردم برای شرکت در مجالس مولودی خوانی و آیین ماه مبارک ربیع الاول یادآور شد: مسلمانان باید با تأسی و الگو پذیری راستین از اخلاق و رفتار پیامبر(ص) راه رستگاری و سعادت دنیا و آخرت را برای خود فراهم کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: