• چهارشنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-1992-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

خون شهدای ما جهانی شده است

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان با تبلیغات و جنگ روانی می‌خواهند نشان دهند که مقتدر هستند اما این تبلیغات راه به جایی نبرده و همه دنیا می دانند که آنها بی اراده هستند و در دنیا نظام اسلامی ما به عنوان یک قدرت بزرگ شناخته می شود .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حمیدرضا مقدم فر امروز در مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی مریوان، اظهار کرد: پیشرفت های مختلفی که در کشور داریم همه به برکت خون شهدا بوده است .

وی با اشاره به اینکه تکریم شهدا به ویژه شهدای مظلوم مریوان کار بزرگی است، ادامه داد: در معارف ما اساس و فلسفه خلقت را عبادت و بندگی می دانند که این عبادت و بندگی، مرهون امنیت است و تا امنیت نباشد عبادت هم وجود نخواهد داشت .

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد : همه شهدا دستاوردهای بزرگی را با نثار خونشان بر جا گذاشتند که یکی از آنها امنیت است و شهدای مریوان هم نماد این دستاورد امنیت هستند .

وی ادامه داد: بسیجیان با حضور و مقاومت و نثار خونشان باعث شدند که امروز نظام اسلامی ما در حال گسترش باشد .

مقدم فر تصریح کرد: امروز دنیا در حال تحول است و دشمنان به این تغییر محسوس تاریخ پی برده‌اند، اما هرچه تلاش می کنند نمی توانند در راه بیداری اسلامی و انقلاب اسلامی سد ایحاد کند و بالعکس تلاششان بیشتر این راه را مقاوم و مستحکم تر می کند .

وی ذکر کرد: با تبلیغات و جنگ روانی دشمنان می‌خواهند نشان دهند که مقتدر هستند اما این تبلیغات راه به جایی نبرده است و همه دنیا می دانند که آنها بی اراده هستند و در دنیا نظام اسلامی ما به عنوان یک قدرت بزرگ شناخته می شود .

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه انقلاب ما درخت تنومندی شده است، افزود: شعار واهی براندازی و فروپاشی نظام ما امروز تبدیل به تغییر رفتار دشمنان شده است و هیچ کاری از آنها بر نمی آید .

وی ادامه داد: امروز توانی برای اسرائیل نمانده است و آنها فقط دو روز توانستند در غزه جنگ کنند و توان جنگ در لبنان را هم ندارند .

مقدم فر اضافه کرد: آنها نتوانستند جبهه وهابیت را در عراق و سوریه حاکم کنند و این شکست ها برای آنها پی در پی بوده است .

وی با تاکید بر اینکه امروز عمق استراتژیک انقلاب اسلامی دیگر فقط در عراق و لبنان و سوریه نیست بلکه در غرب است، گفت: همه اینها به برکت خون شهداست و خانواده های شهدا باید افتخار کنند که یک وجب از خاک ایران به دست دشمن نیفتاد .

مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: خانواده های شهدا بدانید که اگر شما شهید دادید برای نظام، امروز خون شهدای شما جهانی شده و به برکت آن اسلام هم جهانی شده است .

وی یادآور شد: بالاترین فداکاری شهادت است و خانواده‌های شهدا هم نزد خداوند اجر والایی دارند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: