• چهارشنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-1892-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

نماینده ولی فقیه در کردستان:

کشور ما به برکت خون شهدا در دنیا عزتمند است

نماینده ولی فقیه در کردستان با تاکید بر اینکه به برکت خون شهدا، کشور ما از زیر سلطه استکبار بیرون آمد،گفت: دشمنان بارها علیه کشور ما برنامه ریزی کرده‌اند اما همیشه منجر به شکست شده است .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی، امروز در مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی مریوان، با بیان اینکه خداوند برای شهدا و همه کسانی که در راه خدا جهاد و مبارزه می کنند، ارزش و احترام خاصی قایل است، اظهار کرد: شهادت جهت فراهم کردن مسیر سعادت انسان است زیرا رسیدن به درجه والای شهدا جز با شهادت میسر نیست .

وی افزود: کسانی که کفر ورزیدند و در راه دشمنان خدا جنگیدند از راه سعادت دور شده اند و مومنان باید با آنها بجنگند .

نماینده ولی فقیه در کردستان در ادامه با اشاره به آیات قرآن کریم عنوان کرد: کسانی که در راه خدا شهید می شوند اعمال آنها هیچوقت ضایع نمی شود و با اولین قطره خونشان که بر زمین ریخته می شود گناهانشان بخشیده می شود .

وی ادامه داد: خداوند سعادت شهدا را تضمین کرده است و هیچوقت نمی گذارد که خون آنها ضایع شود .

آیت الله شاهرودی ادامه داد: خون شهدا در جهت رشد، هدایت و آگاه سازی بشریت بر زمین ریخته شده است و این خون عزت بخش میهن اسلامی ما بوده است .

وی با تاکید بر اینکه به برکت خون شهدا، کشور ما از زیر سلطه استکبار بیرون آمد، تصریح کرد: دشمنان بارها علیه کشور ما برنامه ریزی کرده‌اند اما همیشه منجر به شکست شده است .

نماینده ولی فقیه در کردستان با ذکر این نکته که امروز به برکت انقلاب اسلامی جبهه مقاومت شکل گرفته است، عنوان کرد: برکت این نظام که درخت تنومندی شده دنیا را فرا گرفته و ثمرات آن در دنیا پخش شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: