• چهارشنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-1792-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

شهدا با خون خود درخت امنیت و آسایش را کاشتند

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: شهدا با هر قطره خون خود درخت امنیت و آسایش را کاشتند و برای دفاع از کشور لحظه ای درنگ نکردند .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، ماموستا فایق رستمی، در مراسم گرامیداشت شهدای حادثه تروریستی مریوان، اظهار کرد: مادران شهدا صبورانه مقاومت کردند و فرزندانشان را روانه جبهه های جنگ کردند .

وی با تاکید بر اینکه اجر خانواده شهدا نزد پروردگار از شهدا کمتر نیست، افزود: با داروی قرآن و صبر و ارتباط با پروردگار همه پدران و مادران شهدا شامل ندای رحمت پروردگار می شوند .

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: صبر، داروی قرآن به مومنان است و با ارتباط با خداوند در نماز این داروی صبر تحقق می‌یابد .

وی در ادامه گفت: شهدای ایران زمین هشت سال جانانه از کشور دفاع کردند و نگذاشتند دست ناحق به خاک ایران برسد .

ماموستا رستمی اضافه کرد: شهدای ایران و این خطه‌ی مهر و وفا، صبورانه در راه دین و اسلام و مملکت جنگیدند و حدود ۱۰ هزار شهید و جانباز و مفقود دادند .

وی ذکر کرد: شهیدان درسکرامت، فداکاری، صبر و استقامت را به ما هدیه کردند و با هر قطره خون خود درخت امنیت و آسایش را کاشتند و برای دفاع از کشور لحظه ای درنگ نکردند .

ماموستا رستمی بیان کرد: شهدا خود را فروخته و خدا را مشتری قرار دادند و این معامله ای بسیار با ارزش بود .

وی خاطرنشان کرد: شهیدان ایران اسلامی هیچوقت قصد تجاوز به هیچ کشوری را نداشته‌اند چون براساس قرآن  دین اسلام و شریعت محمدی رفتار کردند و دین اسلام هم دین رحمت و دوستی است .

در ادامه مراسم دف نوازی و مداحی رسول اکرم(ص) برای حضار اجرا شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: