• شنبه ۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-490-5
  • خبرنگار : 68027
  • منبع خبر : گفتگو

کارشناس هواشناسی استان کردستان:

امکان آبگرفتگی معابر شهری در روزهای آینده

کارشناس هواشناسی استان کردستان گفت: نقشه های جوی و تصاویر ماهواره ای، کماکان بیانگر تداوم فعالیت سامانه بارشی در سطح منطقه است و باتوجه به حجم بارش ها در بعداز ظهر امروز تا اواخر روز یک شنبه امکان آبگرفتگی معابر وجود دارد.

نشمیل احمدیانی در گفت و گو با ایسنا، منطقه کردستان، با اشاره به تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی اظهار کرد: نقشه های جوی و تصاویر ماهواره ای، کماکان بیانگر تداوم فعالیت سامانه بارشی در سطح منطقه است و از امروز تا بعداز ظهر روز دوشنبه آسمان استان همچنان ابری و مه آلود خواهد بود.

وی افزود: به علت نفوذ جریانات سرد شمالی، به تدریج ریزش های جوی به صورت باران و برف و از امشب در بخش های شمالی، شرقی و نواحی مرتفع استان غالبا به صورت برف خواهد بود.

کارشناس هواشناسی استان کردستان با بیان اینکه امکان آبگرفتگی معابر در امروز و فردا وجود دارد تصریح کرد: باتوجه به حجم بارش ها در بعداز ظهر امروز تا اواخر روز یک شنبه امکان آبگرفتگی معابرشهری و بروز مشکلات ترافیکی به علت مه غلیظ و لغزندگی جاده وجود دارد.

وی در پایان یادآور شد: با عبور سامانه بارشی از آسمان کردستان از روز سه شنبه شاهد روند کاهشی دما تا پایان هفته خواهیم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: