• پنجشنبه ۱ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-294-5
  • خبرنگار : 68017
  • منبع خبر : گزارش

رئیس بنیاد نخبگان کردستان:

معرفی نخبه‌ها و الگوها، ماندگاری آن ملت در جهان را رقم می‌زند

رئیس بنیاد نخبگان کردستان گفت: بزرگداشت و معرفی نخبه‌ها و الگوها، میراثی گرانبها را به یادگار گذاشته و ماندگاری تمدن و جایگاه آن ملت در جهان را رقم می‌زند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، رحمت صادقی امروز پنج شنبه(1 آذر) در مراسم نکوداشت ابوبکر حسن زاده، اظهار کرد: بزرگان و عالمان هر ملتی سرمایه و قدرت نرم آن ملت به شمار می‌روند.

وی افزود: آثار نویسندگان و مترجمان و صاحبان قلم ماندگاری ملت‌ها را رقم می‌زند و به همین دلیل است که در جوامع توسعه این افراد از جایگاه والایی برخوردار هستند.

رئیس بنیاد نخبگان کردستان عنوان کرد: بزرگداشت و معرفی نخبه‌ها و الگوها، میراثی گرانبها را به یادگار گذاشته و ماندگاری تمدن و جایگاه آن ملت در جهان را رقم می‌زند.

وی ادامه داد: صاحبان قلم با آثار خود، خدمتی ارزنده به جامعه و ملت رسانده و وظیفه خود را نسبت به جامعه ادا کرده‌اند و امیدواریم صاحبان ثروت نیز در این وادی وارد شده و در راه پاسداشت علم و فکر و فرهنگ ملت خود بکوشند.

لازم به ذکر است؛ ابوبکر حسن زاده مترجم و معلم بزرگی است که آثار و تالیفات بسیاری در حوزه‌های حدیث، فقه و اصول، تاریخ اسلام و اندیشه اسلامی از عربی به فارسی ترجمه و منتشر کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: